Ви є тут

У мікрорайоні Гречани відкрили дитячий садочок «Козачок»

оновлено
Инна Хананова

У мікрорайоні Дальні Гречани завершилася реконструкція недобудованого плавального басейну школи №20. На цьому місці з'явився новий дошкільний навчальний заклад.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», на фінансування Комплексної програми розвитку освіти міста на 2017-2021 роки передбачено 1,97 млрд. гривень. У Хмельницькому значну увагу приділяють зростанню мережі дошкільних навчальних закладів.

Новий дитячий садочок з'явився у мікрорайоні Дальні Гречани. Дошкільний заклад буде розрахований на 120 діток. Тут буде 6 груп для дошкільнят. З міського бюджету на будівництво садочку виділили 13 мільйонів гривень. Новий садочок дасть змогу вирішити проблему із забезпеченням місць дошкільнят.

Будівництво садочку розпочалося ще восени 2016 року. Завершити усі роботи планували у грудні 2017 року. Тому новий дошкільний заклад відкриє свої двері для маленьких хмельничан вчасно. Зараз від недобудованого басейну залишився тільки перехід від школи. Його та подвір'я за навчальним закладом невдовзі демонтують. А вздовж периметру дитячого садочка буде облаштовано майданчик, де дітки зможуть гратися. У приміщенні садочку усі групи будуть поділені на декілька окремих кімнат: роздягальню, спальню та кімнату для розваг.

Також Олександр Симчишин додав, що зараз у Хмельницькому будують ще два дитячі садочки. У мікрорайоні Озерна з'явиться сучасний НВК. Новий дошкільний навчальний заклад на 120 місць з’явиться також в мікрорайоні Лезнево, у провулку Шостаковича, 28-А. Для його будівництва виділено з міського бюджету майже 18 мільйонів гривень.

Роботи з будівництва нового дитячого садочку у Гречанах тривають, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ».

Передбачається, що діти зможуть відвідувати садочок з січня. Спочатку це буде лише 2 групи, а з початку нового навчального року садочок буде повноцінно працювати і відкриє двері для 6 груп.

Наразі приміщення майбутнього садочку повністю утеплено. Заклад отримає порядковий номер 7. Садочок буде мати назву «Козачок». Формальне рішення про його створення повинні прийняти на сесії міської ради. Після цього призначать завідуючу, бухгалтера і завідуючого господарством. Далі придбають необхідне обладнання для роботи закладу.

У вересні, під час чергової сесії депутати ухвалили рішення про створення нового дошкільного навчального закладу №7, який матиме назву «Козачок», а також затвердили Статут дошкільного закладу, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Наразі роботи з будівництва садочку тривають. Відповідно до графіків заплановано завершити будівництво у грудні 2017 року. Кошти на його будівництво виділенні у повному обсязі. Садочок знаходиться на вулиці Івана Павла ІІ. Усі необхідні процедури з реєстрації вже розпочали, щоб дітки змогли відвідувати заклад з нового навчального року.

У мікрорайоні Гречани тривають роботи з будівництва нового дитячого садочку. Заплановано, що з весни тут з'являться перші вихованці, а з вересня заклад запрацює на повну потужність. На будівництво садочку з міського бюджету виділено близько 17 мільйонів гривень. Про це далі детальніше розповість «Хмельницький».

Завершити роботи у садочку «Козачок» планували до нового року. Однак термін виявився трохи довшим.

«Реконструювати старе завжди довше і важче, ніж зводити «з нуля». Тут було старе приміщення недобудованого басейну. Законних підстав його зносити ми не мали, тому взялися його переробляти. Багато часу забрав демонтаж величезних бетонних чаш, інші роботи з реконструкції. Проте зараз робота йде активно, щоразу, коли я тут буваю, бачу прогрес», - пояснив міський голова Олександр Симчишин.

Міський голова запевнив, що новий садочок відповідатиме всім сучасним вимогам: буде яскравим та комфортним. Тут будуть окремі кімнати для сну, ігор, харчування. Також на території закладу облаштують сучасні ігрові майданчики, встановлять якісні меблі тощо.

За словами Олександра Симчишина, у 2018 році було виділено 5 млн. гривень на початок будівництва дитячого садочку у мікрорайоні Лезневе, активні роботи там розпочнуться навесні. Завершуються роботи з будівництва дитсадка у комплексі з НВК у мікрорайоні Озерна. Також заплановано добудувати НВО№1 на Старокостянтинівському шосе. Також міський голова додав, що розглядається можливість відкриття додаткових груп у вже діючих закладах.

Новий дитячий садочок «Козачок» скоро зустрічатиме відвідувачів. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Понад 14 мільйонів гривень виділили на те, щоб у мікрорайоні Гречани з’явився дитячий садочок. Він розташований на вулиці Івана Павла ІІ, 1. ДНЗ №7 розрахований на 120 маленьких відвідувачів. На них чекають сучасні та комфортні. Міський голова Олександр Симчишин вирішив особисто переглянути, як тривають роботи у садочку.

«Дитячий садочок в Гречанах на фініші. Готовність 97%. З 1 вересня буде працювати на повну. Працюватиме 6 груп дітлахів. Це вже другий дитячий садочок, збудований в місті за два роки. Попереду ще два», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Фотографіями закладу поділився на своїй сторінці у соцмережі міський голова.

Новий дитячий садочок у мікрорайоні Гречани відкриє свої двері у жовтні. Про це у четвер, 30 серпня, на своїй сторінці у соцмережі розповів міський голова Олександр Симчишин.

«Усе, фініш!!! Сьогодні отримали сертифікат на готовність до експлуатації дитячого садочка у Гречанах. Набираємо працівників, діток і починаємо працювати! Як мінімум з 1 жовтня тут буде лунати дитячий сміх!» - написав міський голова.

Хмельничани активно коментують допис Олександра Симчишина. Мешканці міста пишаються тим, що Хмельницький розвивається.

Новий дитячий садочок відповідатиме всім сучасним вимогам, буде яскравим та комфортним. Дошкільний заклад розрахований на 120 діток. Тут буде 6 груп для дошкільнят.

Вже з 1 жовтня дошкільний заклад «Козачок», що у мікрорайоні Гречани, відчинить свої двері для дітей. Усередині та ззовні дошкільний навчальний заклад оснащений усім необхідним. Кілька тижнів тому його вже передали на баланс Департаменту освіти та науки.

Сьогодні, 26 вересня, у Хмельницькому в мікрорайоні Гречани запрацював новий дитячий садочок «Козачок». Заклад розташований на вулиці Івана Павла ІІ.

Про це на своїй сторінці у соцмережі розповів міський голова Олександр Симчишин. Він також зазначив, що давно вже не бачив такої кількості дитячих та дорослих посмішок.

«Сьогодні відкрили новий сучасний дитячий садочок в Гречанах. Вартість 21 млн. грн. Будували майже 2 роки. 6 нових груп, 6 сучасних дитячих майданчиків, актова зала, сучасний харчоблок, медчастина, господарські будівлі, пральня, обладнання. Все для того, аби діткам і педагогам було комфортно», - написав міський голова.

На відкриття нового дошкільного закладу завітали працівники освіти, батьки з дітьми та мешканці мікрорайону Гречани. Після урочистостих заходів усі присутні завітали до нового садочку. Заклад відповідає усім сучасним вимогам, адже тут просторі та світлі коридори, затишні групи та сучасні вбиральні.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: