У мікрорайоні Гречани новий дитячий садочок «Козачок» скоро зустрічатиме відвідувачів

Ви є тут

оновлено
Инна Хананова

У мікрорайоні Дальні Гречани завершується реконструкція недобудованого плавального басейну школи №20. На цьому місці з'явиться новий дошкільний навчальний заклад.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на МТРК «Місто», на фінансування Комплексної програми розвитку освіти міста на 2017-2021 роки передбачено 1,97 млрд. гривень. У Хмельницькому значну увагу приділяють зростанню мережі дошкільних навчальних закладів.

Новий дитячий садочок з'явиться у мікрорайоні Дальні Гречани. Зараз підрядники проводять реконструкцію приміщення школи №20. Дошкільний заклад буде розрахований на 120 діток. Тут буде 6 груп для дошкільнят. З міського бюджету на будівництво садочку виділили 13 мільйонів гривень. Новий садочок дасть змогу вирішити проблему із забезпеченням місць дошкільнят.

Будівництво садочку розпочалося ще восени 2016 року. Завершити усі роботи планували у грудні 2017 року. Тому новий дошкільний заклад відкриє свої двері для маленьких хмельничан вчасно. Зараз від недобудованого басейну залишився тільки перехід від школи. Його та подвір'я за навчальним закладом невдовзі демонтують. А вздовж периметру дитячого садочка буде облаштовано майданчик, де дітки зможуть гратися. У приміщенні садочку усі групи будуть поділені на декілька окремих кімнат: роздягальню, спальню та кімнату для розваг.

За словами міського голови Олександра Симчишина, наприкінці травня або на початку червня будуть ставити вікна у садочку та розпочинати необхідні оздоблювальні роботи та облаштовувати територію.

Також Олександр Симчишин додав, що зараз у Хмельницькому будують ще два дитячі садочки. У мікрорайоні Озерна з'явиться сучасний НВК. Новий дошкільний навчальний заклад на 120 місць з’явиться також в мікрорайоні Лезнево, у провулку Шостаковича, 28-А. Для його будівництва виділено з міського бюджету майже 18 мільйонів гривень.

Роботи з будівництва нового дитячого садочку у Гречанах тривають, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на видання «ВСІМ».

Директор департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Роман Миколаїв розповів, що заплановано відкрити дошкільний заклад у грудні. Передбачається, що діти зможуть відвідувати садочок з січня. Спочатку це буде лише 2 групи, а з початку нового навчального року садочок буде повноцінно працювати і відкриє двері для 6 груп.

Наразі приміщення майбутнього садочку повністю утеплено. Заклад отримає порядковий номер 7. Садочок буде мати назву «Козачок». Формальне рішення про його створення повинні прийняти на сесії міської ради. Після цього призначать завідуючу, бухгалтера і завідуючого господарством. Далі придбають необхідне обладнання для роботи закладу.

У вересні, під час чергової сесії депутати ухвалили рішення про створення нового дошкільного навчального закладу №7, який матиме назву «Козачок», а також затвердили Статут дошкільного закладу, повідомляє «Хмельницький» з посиланням на прес-службу Хмельницької міської ради.

Наразі роботи з будівництва садочку тривають. Відповідно до графіків заплановано завершити будівництво у грудні 2017 року. Кошти на його будівництво виділенні у повному обсязі. Садочок знаходиться на вулиці Івана Павла ІІ. Усі необхідні процедури з реєстрації вже розпочали, щоб дітки змогли відвідувати заклад з нового навчального року.

У мікрорайоні Гречани тривають роботи з будівництва нового дитячого садочку. Заплановано, що з весни тут з'являться перші вихованці, а з вересня заклад запрацює на повну потужність. На будівництво садочку з міського бюджету виділено близько 17 мільйонів гривень. Про це далі детальніше розповість «Хмельницький».

Завершити роботи у садочку «Козачок» планували до нового року. Однак термін виявився трохи довшим.

«Реконструювати старе завжди довше і важче, ніж зводити «з нуля». Тут було старе приміщення недобудованого басейну. Законних підстав його зносити ми не мали, тому взялися його переробляти. Багато часу забрав демонтаж величезних бетонних чаш, інші роботи з реконструкції. Проте зараз робота йде активно, щоразу, коли я тут буваю, бачу прогрес», - пояснив міський голова Олександр Симчишин.

Міський голова запевнив, що новий садочок відповідатиме всім сучасним вимогам: буде яскравим та комфортним. Тут будуть окремі кімнати для сну, ігор, харчування. Також на території закладу облаштують сучасні ігрові майданчики, встановлять якісні меблі тощо.

За словами Олександра Симчишина, цього року було виділено 5 млн. гривень на початок будівництва дитячого садочку у мікрорайоні Лезневе, активні роботи там розпочнуться навесні. Завершуються роботи з будівництва дитсадка у комплексі з НВК у мікрорайоні Озерна. Також заплановано добудувати НВО№1 на Старокостянтинівському шосе. Також міський голова додав, що розглядається можливість відкриття додаткових груп у вже діючих закладах.

Новий дитячий садочок «Козачок» скоро зустрічатиме відвідувачів. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

Понад 14 мільйонів гривень виділили на те, щоб у мікрорайоні Гречани з’явився дитячий садочок. Він розташований на вулиці Івана павла ІІ, 1. ДНЗ №7 розрахований на 110 маленьких відвідувачів. На них чекають сучасні та комфортні. Міський голова Олександр Симчишин вирішив особисто переглянути, як тривають роботи у садочку.

«Дитячий садочок в Гречанах на фініші. Готовність 97%. З 1 вересня буде працювати на повну. Працюватиме 6 груп дітлахів. Це вже другий дитячий садочок, збудований в місті за два роки. Попереду ще два», - зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Фотографіями закладу поділився на своїй сторінці у соцмережі міський голова.

Може бути цікаво: 
Вулиці, що згадуються: