Кінопрем'єри тижня: «Чужий: Заповіт» та «Мисливець з Уолл-Стріт»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Сайт міста розгляне фільм жахів «Чужий: Заповіт» та драму «Мисливець з Уолл-Стріт».

Чужий: Заповіт

Фільм є другим з трилогії приквелів до оригіналу «Чужий», який вийшов на екрани у 1979 році.

Режисером картини став Рідлі Скот. Він є автором оригінального фільму «Чужий». Головні ролі у стрічці виконали такі талановиті актори, як: Майкл Фассбендер, Кетрін Вотерстон, Біллі Крудап, Денні МакБрайд, Деміан Бішир, Кармен Еджого, Джуссі Смоллетт та інші. Автором саундтреку є Джед Курзель.

Сюжет стрічки розповідає про мандрівку колоніального корабля «Заповіт» на віддалену планету, яка знаходиться на іншій стороні галактики. Спочатку екіпаж корабля приймає нову планету за справжній райський куточок. Але згодом виявляється, що це дуже небезпечне місце. Його єдиним жителем є андроїд Девід, якому вдалося залишитися живим після приреченої експедиції «Прометей». Але чи насправді лише Девід є на цій загадковій планеті?

Цікаво, що спочатку фільм мав назву «Чужий: Загублений рай», але згодом її змінили на «Чужий: Заповіт».

Бюджет стрічки складає 111 мільйонів доларів.

Зйомки цієї картини проходили в Австралії.

Фільм розрахований на кіноглядачів, старше 18 років. Історія про Чужого триватиме 2 години 2 хвилини.

Цей фільм обіцяє бути досить напруженим. Тому завітайте до кінотеатру та дізнайтесь, чи вдасться команді «Заповіту» врятуватися.

 

Мисливець з Уолл-Стріт

Режисером фільму виступив Марк Вільямс. У кінокартині ми можемо побачити таких відомих акторів, як: Джерард Батлер, Ґретхен Мол, Елісон Брі, Віллем Дефо, Альфред Моліна, Кетлін Манро, Дастін Мілліган, Джулія Баттерз та інших. Головну роль у фільмі виконав Джерард Батлер. Глядачі знають його за роботами у таких фільмах: «Законослухняний громадянин», «Привид опери», «Боги Єгипту», «Падіння Лондону» та інші.

У фільмі розкривається історія про цинічного мисливця за головами з Уолл-Стріт Дейна Дженсена. У нього є ціль підкорити бізнес-олімп. Тепер він дуже близький до її досягнення. Однак між його кар’єрними планами та сімейним життям виникають протиріччя. Тоді перед Дейном постає нелегкий вибір. Дженсену доведеться переоцінити усі свої пріоритети, життєві цілі і зрозуміти, що для нього насправді важливо.

Історія про Дейна Дженсена триватиме 1 годину 48 хвилин. Фільм розрахований на глядачів, старше 18 років.

Цей фільм обіцяє бути цікавим, тому його варто переглянути.

 

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.

Може бути цікаво: