Кінопрем'єри тижня: «Король Артур: Легенда меча» та «Загублене місто Z»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Сайт міста розгляне пригодницьку драму «Король Артур: Легенда меча» та біографічну драму «Загублене місто Z».

Король Артур: Легенда меча

Фільм знятий за мотивами роману Томаса Мелорі «Смерть Артура».

Режисером картини став Гай Річі. Глядачі знають його за такими роботами, як: «Карти, гроші, два стволи», «Великий куш», «Гра тіней» та інші. Головні ролі у стрічці виконали такі талановиті актори, як: Чарлі Ганнем, Астрід Берже-Фрісбі, Джуд Лоу, Джимон Гунсу, Ерік Бана, Ейден Ґіллен та інші. Музику до фільму написав талановитий композитор Деніел Пембертон.

Сюжет стрічки розповідає про молодого Артура. Він зовсім не цікавиться своїм походженням. Це відбувається до того моменту, коли доля зводить його з чарівним мечом Ескалібуром. Далі Артур стає іншим: закохується, приєднується до руху опору та об’єдну навколо себе народ для того, щоб скинути з престолу злого тирана Вортігерна, який вбив батьків Артура та незаконно посів трон.

Бюджет стрічки складає 102 мільйони доларів.

Зйомки фільму розпочалися 10 березня 2015 року.

Фільм розрахований на кіноглядачів, старше 16 років. Історія про короля Артура триватиме 2 години 6 хвилин.

Цей фільм обіцяє бути захоплюючим та дивовижним. Тому завітайте до кінотеатру та дізнайтесь, чи вдасться Артуру перемогти Вортігерна.

 

Загублене місто Z

Фільм знятий за мотивами однойменної книги Девіда Гранна, яка вийшла у 2009 році.

Режисером та сценаристом фільму виступив Джеймс Грей. У кінокартині ми можемо побачити таких відомих акторів, як: Чарлі Ганнем, Роберт Паттінсон, Сієнна Міллер, Том Голланд, Ангус Макфадьєн, Едвард Ешлі та інших.

У фільмі розкривається історія полковника, члена Королівської Географічної спільноти Персі Фоссета, який у 1925 році відправився в експедицію у джунглі Амазонки. Там він знаходить докази того, що у цій місцевості колись жили люди. Однак науковці не вірять у це і вважають слова полковника вигадкою. Тоді він знову відправляється у джунглі, щоб знайти загублене місто Z. Однак Персі Фоссет загадково зник у джунглях разом зі своєю групою. Що ж насправді сталося з полковником?

Історія про Персі Фоссета триватиме 2 години 20 хвилин. Фільм розрахований на глядачів, старше 16 років.

Цей фільм обіцяє бути яскравим та захоплюючим, тому його варто переглянути.

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.