Завдяки додатку Facebook Messenger можна буде оплатити рахунок у ресторані

Ви є тут

Инна Хананова

Незабаром завдяки додатку Facebook Messenger користувачі зможуть придбати квитки для проїзду у громадському транспорті, сплатити рахунок за вечерю у ресторані, а також зчитати QR-код з упаковки товару та оплатити його вартість.

Як повідомляє Хмельницький з посиланням на видання «Економічна правда», про це вчора, 19 квітня, заявив засновник Facebook Марк Цукерберг, під час щорічної конференції розробників F8, яка пройшла у Каліфорнії. Зокрема, він розповів про те, що скоро будуть значно розширені можливості додатків Facebook, Messenger, WhatsApp та Instagram. Усі власники гаджетів зможуть використовувати нові можливості камери, а також у сфері  застосування спамерських пошукових роботів.

Головні тези виступу Марка Цукерберга прокоментував на своїй сторінці у соцмережі екс-директор IT-департаменту Приватбанку Дмитро Дубілет. Він зазначив, що нововведення стануть рушійною силою для запуску революційного сервісу, а саме підтримки QR-кодів. У сферу інформаційних технологій це дуже важливо. Адже в шаленому ритмі життя ми не завжди встигаємо зробити усі справи, часто поспішаємо на роботу тощо. 

Користуватися додатком буде дуже легко і просто. Спочатку потрібно буде зайти у Messenger, потім навести камеру на QR-код, тоді на смартфоні запуститься певна форма. Завдяки цьому можна буде вирішувати багато питань. Зокрема, таке нововведення буде дуже корисним для того, щоб купити квиток для проїзду у громадському транспорті. Також, зчитавши QR-код під рекламним оголошенням, людина зможе поспілкуватися з оператором та дізнатися більше інформації про певну послугу чи товар. В ресторані можна буде оплатити рахунок, не чекаючи на офіціанта. Достатньо буде зчитати QR-код на столику у закладі. Крім того, аналогічно можна буде оплатити певний товар.

Таким чином, технологія  QR-коду буде доступна для усіх користувачів соцмережі Facebook.