Кінопрем'єри тижня: «Уна» та «Ідеальні незнайомці»

Ви є тут

Инна Хананова

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Сайт міста розгляне трилер «Уна» та комедію «Ідеальні незнайомці».

Уна

Фільм знятий за мотивами п'єси «Дрізд» Девіда Гарравера. Картина розповідає про випадкову зустріч двох закоханих через довгий час після того, як вони разом втекли.

Режисером картини став Бенедикт Ендрюс. Сценарій до стрічки написав Девід Гарравер . Головні ролі у стрічці виконали такі популярні актори, як  Руні Мара, Бен Мендельсон, Різ Ахмед, Тобайас Мензіс, Річард Каннінгем та інші. Головну роль у картині зіграла популярна актриса Руні Мара, яку глядачі знають за такими фільмами: «Дівчина з татуюванням дракона», «Вона», «Лев», «Побічний ефект» та інші. Музику до фільму написав талановитий композитор Джед Курцел.

У фільмі йдеться про те, що 15 років тому молода Уна втекла з дому зі своїм коханим Реєм. Він був набагато старшим за неї і тому його пізніше посадили до в’язниці. Минули роки і раптом в журналі Уна випадково знаходить фотографію свого колишнього коханого. Вона дізнається, що тепер у нього є родина, успішне життя та кар’єра. Раптова зустріч Уни та Рея змушує їх згадати минулі почуття. Це може зруйнувати їхнє спокійне життя.

Світова прем’єра фільму відбулася 2 вересня 2016 року у США на міжнародному кінофестивалі у Теллурайді.

Фільм розрахований на кіноглядачів, старше 18 років. Історія про Уну та Рея триватиме 1 годину 34 хвилини.

Цей фільм обіцяє бути вражаючим та емоційним. Тому завітайте до кінотеатру та дізнайтесь, що трапиться з двома колишніми закоханими.

 

Ідеальні незнайомці

Режисером фільму виступив Паоло Дженовезе. У кінокартині ми можемо побачити таких талановитих акторів, як: Джузеппе Баттістон, Анна Фольетта, Марко Джалліні, Едоардо Лео, Валеріо Мастандреа та інші. Музику до фільму написав талановитий композитор Мауріціо Філардо.

Семеро хороших друзів вирішують разом повечеряти. Вони весело спілкуються між собою і раптом жартома починають грати у гру – усі телефони вони кладуть на стіл і домовляються читати усі смс-повідомлення вголос. На телефонні дзвінки можна відповідати тільки за допомогою динаміку. Потім виявляється, що друзі не зовсім добре знають один одного. Завдяки грі вони дізнаються про секрети, які один від одного приховували.

Прем’єра фільму відбулася 11 лютого 2016 року в Італії.

Історія про найкращих друзів та їхні секрети триватиме 1 годину 37 хвилин. Фільм розрахований на глядачів, старше 16 років.

Цей фільм повинен бути цікавим, тому його варто переглянути.

 

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.

Може бути цікаво: