Кінопрем'єри тижня: «Форсаж 8» та «Місячне сяйво»

Ви є тут

Инна Хананова

Форсаж 8Місячне сяйво

З Вами знову постійна рубрика «Кінопрем’єри тижня». В сьогоднішньому огляді Сайт міста розгляне бойовик «Форсаж 8» та драму «Місячне сяйво».

Форсаж 8

Кінокартина стала восьмим фільмом у серії «Форсаж» та логічним продовженням стрічки «Форсаж 7». Фільм розповідає про Домініка Торетто, який зраджує своїх друзів та сім’ю.

Режисером картини став Фелікс Гері Грей. Сценарій до стрічки написали Кріс Морган та Гері Скот Томпсон. Головні ролі у стрічці виконали такі популярні актори, як: Він Дізель, Дуейн Джонсон, Джейсон Стетхем, Шарліз Терон, Мішель Родрігес, Курт Рассел та інші. Головну роль у картині зіграв Він Дізель, якого глядачі знають за такими фільмами: «Три ікси», «Форсаж», «Хроніки Ріддіка» та інші.

Нарешті Домінік, Леті, Браян та Мія змогли по-справжньому насолоджуватися життям та забути про неприємності. Але це тривало недовго. На їхньому шляху з’являється небезпечний кіберзлочинець та дуже гарна жінка. Вона змушує Домініка зрадити друзів та свою сім’ю. Тепер їм доведеться докласти максимум зусиль та подолати перешкоди, щоб повернути Домініка назад.

Зйомки кінострічки розпочалися 14 березня 2016 року та проходили в Ісландії.

Бюджет фільму складає 250 мільйонів доларів.

Фільм розрахований на кіноглядачів, старше 12 років. Історія про Домініка Торетто триватиме 2 години 16 хвилин.

Цей фільм обіцяє бути напруженим та цікавим. Тому завітайте до кінотеатру та дізнайтесь, чи повернеться Домінік Торетто до своїх друзів та сім’ї.

 

Місячне сяйво

Фільм знятий за за п'єсою «У місячному світлі чорні хлопці здаються сумними» Терелла Мак-Крені.

Режисером фільму виступив Баррі Дженкінс. У кінокартині ми можемо побачити таких акторів, як: Алекс Р. Гібберт, Ештон Сандерс, Треванте Роудс, Махершала Алі, Жанель Моне, Наомі Гарріс та інших. Музику до фільму написав відомий композитор Ніколас Бріттел.

Головний герой фільму Шарон народився та живе у Маямі. Тут усе вирішують гроші та наркотики. Згодом хлопцеві доведеться зіткнутися з усіма труднощами дорослого життя та подолати сімейну драму. Його зрадять найкращі друзі. Тоді Шарон буде змушений вибрати свій шлях у житті та прийняти себе таким, яким він є.

Світова прем’єра фільму відбулася 2 вересеня минулого року, на Теллурайдському кінофестивалі.

Бюджет стрічки становить 1,5 мільйонів доларів.

Зйомки фільму розпочалися 14 жовтня 2015 року і проходили в Маямі.

Історія про Шарона триватиме 1 годину 50 хвилин. Фільм розрахований на глядачів, старше 16 років.

Цей фільм повинен бути цікавим, тому його варто переглянути.

 

Про всі кінофільми, які транслюватимуть у кінотеатрах Хмельницького, Ви зможете довідатися у розділі Кіноафіша.

Може бути цікаво: