Ви є тут

Вибираємо фасадну плитку

13.03.2019

У житті рано чи пізно доводиться оновлювати, удосконалити своє житло і тоді ми стикаємося з вибором будівельних матеріалів. І звичайно, ми хочемо, щоб все було якісно і бездоганно.

Сьогодні поговоримо про фасадну плитку. Адже фасадна плитка - це обличчя вашого будинку. Вона повинна радувати погляд, бути ефектною, але при цьому і міцною, щоб дощ, сніг, вітер (і інші негоди) не зашкодили їй.

Яку ж плитку вибрати?

Експерти в цій галузі рекомендують клінкерну плитку. Клінкерна плитка для фасаду - це надійний, перевірений часом варіант.

Цю плитку виготовляють з особливого сорту глини - сланцевої. Щоб зберегти характерні властивості такі як: стійкість до високих температур і хімічної дії, потрібно при виготовленні клінкерної плитки, використовувати тільки високоякісну глину, без будь-яких добавок.

Ще один важливий факт. Сира плитка занурюється в розігріту до 1300 градусів піч і це дозволяє вже готовому виробу мати нульовий коефіцієнт водопоглинання і не боятися морозів.

Клінкерна плитка настільки бездоганна, що її часто називають штучним каменем. Але, зауважимо, що ціна і вага значно нижче гранітного або мармурового облицювання. І дуже часто клієнти віддають перевагу саме клінкеру, а не каменю.

Ще один незаперечний плюс - багата колірна гамма, яка дозволяє покупцям придумувати хитромудрі дизайнерські рішення. Також потрібно відзначити, що сировина для облицювальної плитки екологічна, тому її використовують навіть всередині будинку. Цей стиль зараз дуже популярний.

Є кілька видів плитки з клінкеру

  • Пресована. Цей різновид плитки відрізняється рівною поверхнею.
  • Екструдована. Ця плитка навпаки має жорстку поверхню.
  • Ручна робота. Клінкерна плитка виготовляється вручну. Цей вид плитки дуже дорогий, використовується для ексклюзивних виробів.

Як правильно вибрати плитку?

  • Перед тим як поїхати в будівельний магазин визначіться з кольором. Якщо колір обраний, рано радіти. Експерти рекомендують зіставити кілька панелей, щоб закрити невелику площу (приблизно 1-2 квадратних метра). Після цього ви зможете об'єктивно подивитися на обраний вами колір.
  • Вибираємо фактуру. Клінкерна плитка є в шести фактурах.
  • Також велике значення має країна виробника. Рекомендуємо вибирати брендові вироби. Така плитка є не тільки привабливішою, але і якіснішою. Безсумнівно будете задоволені вибором, адже такий матеріал прослужить вам довгі роки.