Ви є тут

Меблі для ванної: вибираємо тип конструкції

12.03.2019

Сучасну ванну неможливо уявити без набору компактної, функціональної меблів. Базовий набір складається з тумби під раковину, навісного дзеркала з полками, а також пенала. В інтернет-магазині https://www.santechshara.com.ua/santehnika/mebel-dlya-vannoj-komnati/ представлені ​​меблі для ванної від європейських і українських виробників. У каталогах ви знайдете класичні білі набори, а також колекції інших квітів (венге, дуб Сонома, молочний дуб).

Купуючи меблі для санвузла варто враховувати, що матеріал має бути у постійному контакті з водою. Отже, тумби повинні бути водостійкими і простими в прибиранні. Дерево, наприклад, нечасто використовується для виготовлення таких меблів, адже більшість порід вбирає вологу і руйнується під її впливом. Інша справа - сучасні плити МДФ, покриті лаком або плівкою. Вони відштовхують рідина, перешкоджаючи руйнуванню матеріалу.

Три основних типи меблів

Найбільш звичним варіантом для ванни вважаються моделі на ніжках. Незалежно від матеріалу, вони прослужать набагато довше, ніж підлогові варіанти, адже під ними не скупчується вода. Наявність навіть невисоких ніжок забезпечує циркуляцію повітря і доступ для прибирання. Чим вище ніжки, тим легше буде забиратися, дістаючи шваброю під всією поверхнею комода або пенала. Важливо, щоб ніжки також були вологостійкими. Найчастіше виробники роблять їх зі сталі, покриваючи хромованим напиленням.

Плитка на меблі теж зустрічається в каталогах європейських виробників. Найчастіше це тумби під мийку або окремі комоди для рушників. Їх вибирають, щоб закрити труби, які йдуть в підлогу. В цьому плані підлогові вироби дуже практичні. Але пам'ятайте, що під ними неодмінно буде накопичуватися волога, що з часом призведе до псування плит. Неякісні плити здуваються, з них облазить фарба або плівка. Щоб цього не траплялася, тумбочки необхідно регулярно відсувати і прибирати під ними.

Підвісні меблі з'явилися пізніше інших типів. Сьогодні її використовує більшість дизайнерів. Навісні тумби і пенали виглядають дуже свіжо і сучасно. Вони візуально додають кімнаті простору Ширяючі моделі прекрасно вписуються в сучасні лаконічні інтер'єри. Їх доповнюють підсвічуванням, щоб посилити ефект польоту. Що стосується практичності, навісні конструкції перевершують всі аналоги:

  1. Вони дозволяють вільно мити підлогу, дістаючи до важкодоступних місць;
  2. Відсутність ніжок - це можливість прибирати за допомогою робота-пилососа;
  3. Підстава комодів і пеналів апріорі не стикається з водою, тому служить в рази довше.