Ви є тут

Вибираємо годинник правильно

04.03.2019

Сьогодні ми дамо Вам декілька корисних порад, як правильно вибрати наручний годинник.

1. Звертайте увагу на країну виробника

Це дуже важливо, адже годинники наручні - це невід'ємний  щоденний аксесуар як для чоловіків, так і для жінок. Як ви думаєте, хто виробляє найточніші і якісні механізми для годинників у всьому світі? Це Японія і звичайно ж Швейцарія.

Потрібно відзначити, що маркування Swiss Made є у кількох годинникових брендів. Це означає, що годинник виготовляють, збирають і навіть тестують тільки в Швейцарії. До речі, не всі швейцарські годинники коштують великих грошей. Є моделі з демократичними цінами.

2. Водостійкість

Що потрібно знати про цю характеристику? Часто ми бачимо на ручних годинниках напис water resistant, але чи означає це, що ви можете спокійно приймати душ в своєму розкішному аксесуар!? Давайте розбиратися.

Water resistant - це напис має на увазі, що є захист від слабкого дощу та поту. Але якщо на задній панелі вашого годинника є маркування з цифр тоді:

  • 3 atm - слабкий захист, але ви можете мити руки не знімаючи улюблений аксесуар.
  • 5 atm - годинник можна занурювати ненадовго в воду.
  • 10 atm - з цим захистом ви можете собі дозволити приймати в годиннику ванну або навіть плавати в водоймі.
  • 20 atm - сміливо займайтеся дайвінгом і не турбуйтеся про механізм.

3. Вибираємо скло для наручних годинників

В основному, для скла використовуються наступні матеріали: сапфір, кварц і пластик. Давайте поговоримо більш детально про кожен з них.

  • Кварц - це міцний матеріал. Найпоширеніше скло для наручних годинників. При ударі кварц просто дає тріщину і не пошкоджує механізм. Є один мінус - таке скло дряпається, але його можна відшліфувати.
  • Сапфір - це дорогий матеріал, але його ціна обумовлена ​​тим, що це також самий твердий камінь після алмазу. Його вкрай важко подряпати, але при сильному ударі скло розсипається на дрібні осколки і може пошкодити механізм.
  • Пластик - найдешевший і непрактичний варіант. Швидко втрачає зовнішній вигляд і затирається.

4. Який вибрати браслет?

  • Металевий браслет - дуже міцний, але важкуватий. Також може врізатися в руку і травмувати шкіру. Хороший варіант - текстильний браслет. Виглядає стильно і акуратно, не боїться води і досить міцний.
  • Сучасний тандем - пластик і гума. Часто використовується в спортивних моделях годинників. Але цей вид браслета на любителя, не всім підходить зовнішній вигляд.
  • Шкіра - це класика, яка завжди буде актуальною. Виглядає такий браслет розкішно і стильно. Але цей матеріал не можна мочити, в іншому випадку - бездоганний зовнішній вигляд годинника буде зіпсований.