Ви є тут

Найпоширеніші помилки в дизайні інтер'єру

27.02.2019

Що ж настав час ремонту і найцікавіше - обдумування дизайну своєї милої домівки. Ви так довго чекали цього моменту, все обмірковували: подумки малювали проект кухні, підбирали кахель у ванну і штори в спальню. Але реальність виявилася не такою яскравою. Після відвідин десятки магазинів ви вже сумніваєтеся в правильності свого вибору, намагаєтеся зіставити картинку в голові з картинками з інтернету ... Загалом, ви заплуталися, але при цьому хочете, щоб все було стильно, комфортно і затишно.

Ми згідні, що дуже часто спроби самостійно оформити свою квартиру закінчується фіаско. Що ж робити? Напевно найпростіший спосіб - довірити своє житло професіоналам з Yellow In. Як то кажуть: "і вовки ситі, і вівці цілі ...". Але якщо ви вважаєте, що можете обійтися без допомоги дизайнерів, тоді ловіть кілька підказок, які допоможуть вам в цій нелегкій роботі.

  1. Потрібно приділити належну увагу світлу. Це дуже важливий момент, про який не варто забувати. Ви повинні обдумати кожну лампочку: який повинен бути стиль, де повинна знаходитися люстра, а де точкові світильники. Адже неправильне освітлення може зіпсувати навіть найвдаліший дизайн.
  2. Не потрібно робити розстановку меблів по периметру. Виходьте за рамки. Обміркуйте, як буде краще виглядати диван або шафа. Знову таки пограйте зі світлом. Думайте нестандартно і у вас все вийде.
  3. Меблі повинні бути в одному стилі. Якщо ви вибрали для свого будинку або квартири хай-тек, то вам ніяк не підійде крісло в класичному стилі. Будьте люб'язні, танцюйте вже в одну сторону.
  4. Декор - це добре, але всьому потрібна міра. Пам'ятайте, що це ваш дім, а не музей. Для стильного інтер'єру досить кілька предметів декору.
  5. Не зберігайте старі речі. Погодьтеся, що це буде виглядати безглуздо коли в сучасній квартирі буде стояти ваза 80-років. Але, просимо не плутати з антикваріатом.
  6. Картини - це тема для окремої статті. Але все ж запам'ятайте правило про золоту середину. Не перетворюйте будинок в картинну галерею. Картини повинні підкреслити вишуканість і надати шарм вашому житлу. Також не забувайте, що композиція повинна висіти на рівні очей, не вішайте картини під стелю. Там їх ніхто не побачить.
  7. Вибір фіранок. Тут теж припускаються помилок. Штори повинні гармонійно поєднуватися з дизайном в цілому. Це як сполучна ланка. Воно не повинна вибиватися із загальної концепції.

Сподіваємось, що наші поради будуть для Вас корисними.