Ви є тут

Новинки від Barbie: що сподобається дівчинці

26.02.2019

У березні 1959 року світ дізнався про Барбі. Лялька з модельною зовнішністю викликала справжній фурор. Сьогодні ця легендарна блондинка кардинально відрізняється від своїх попередниць.

З кожним роком асортимент поповнюється новими оригінальними моделями. У 2015 році компанія Mattel випустила інтерактивну ляльку Hello Barbie, яка вміє говорити, у 2016-му - з'явилися ляльки з пишними формами, в 2017-му - була створена перша Барбі в хіджабі. Напередодні 60-річчя Барбі ми підготували огляд найцікавіших новинок останніх років, які гідно оцінять юні модниці і колекціонери.

До витоків

Довгі ноги, пишні форми, яскравий макіяж, ефектний наряд - відмінні риси перших ляльок Barbie. Спочатку батьки поставилися до новинки з недовірою, але незабаром Барбі стала однією з найпопулярніших іграшок в Америці.

За шість десятиліть зовнішність ляльки змінювалася величезну кількість разів в залежності від модних тенденцій. У 50-60-ті роки в моду ввійшли яскраво підведені очі, як у Елізабет Тейлор, і короткі стрижки, як у Мерілін Монро. Ляльки, які випускали в 70-ті роки, викликають асоціації з хіпі, а в 80-ті - з рок-зірками.

Сучасні тренди прагнуть натуральності, тому легендарна лялька стає все більш схожою на реальних жінок.

Барбі з пишними формами

Компанія Mattel, яка займається виробництвом ляльок Барбі, неодноразово звинувачувалася в пропаганді надмірної худорлявості. У 2016 році на прилавках з'явилися Барбі з пишними формами.

Колекція включає чотири лінійки в залежності від типу фігури:

  • original (оригінал);
  • з пишними формами;
  • високі красуні;
  • мініатюрні ляльки.

У колекції всього 7 ляльок зі світлою і темною шкірою.

Моделі і героїні культових кінострічок

У колекції Барбі представлені ляльки, які копіюють зовнішність сучасних моделей і героїнь відомих фільмів. У продажу є Барбі Джіджі Хадід, лялька в образі Лари Крофт і Чудо-Жінки, а також героїні науково-фантастичного фільму «Злам часу», в якому зіграли Мінді Калінга, Різ Уізерспун і Опра Уїнфрі. Такі ляльки прекрасно підходять як для рольових ігор, так і для колекціонування.

Колекція «Надихаючі жінки»

Колекція з'явилася на прилавках магазинів в 2018 році. Вона присвячена відомим жінкам, що ввійшли в історію. Мексиканська художниця Фріда Кало, пілот Амелія Ерхарт, математик Кетрін Джонсон, олімпійська чемпіонка Хлое Кім, актриса Еммі Россум - в колекції 17 лялькових копій великих жінок, які досягли успіху в певній сфері діяльності.

У листопаді цього ж року в продаж надійшла перша Барбі в хіджабі. Її прототип - чемпіонка світу з фехтування Ібтіхадж Мухаммад, яка першою виступила на Олімпіаді в хіджабі.

Новинки 2019 року

У 2019 компанія Mattel бере курс на розширення концепції краси та вводить в колекцію Барбі з протезом, а також ляльку на інвалідному візку. Ляльки, що відображають фізичні недоліки, допоможуть дітям краще зрозуміти людей і навколишній світ.

Акцентуємо вашу увагу на ляльках Barbie, які надійдуть у продаж в 2019 році:

  • Barbie Proudly Pink. Образ ляльки натхненний вічною елегантністю класичної моди з додаванням сучасних трендів. Барбі з ніг до голови виконана у фірмовому рожевому кольорі. Сміливий образ нікого не залишить байдужими!
  • Made to Move Barbie. Лялька має 22 «суглоба», які забезпечують неймовірний діапазон руху і відрізняються чудовою гнучкістю. Більше рухів - більше можливостей для творчого самовираження дитини. У колекції з'явиться баскетболістка.
  • Barbie careers 60th anniversary. Нові ляльки освоять престижні сучасні професії: пілот, футболіст, журналіст, пожежний. Тематичні наряди і аксесуари розпалюють уяву, підкидаючи нові ідеї для гри. Бойфренд Барбі, Кен, також постане в новому амплуа: бариста, пожежний, футбольний тренер.
  • Barbie Pioneer Woman Ree Drummond. Прототипом однієї з нових ляльок стане відома блогер, кулінарний письменник і телеведуча Рі Драммонд.

Важливо відзначити, що в 2014 році Barbie приєдналася до Instagram під ніком @barbiestyle. На своїй сторінці лялька-трендсеттер ділиться порадами по стилю і публікує свої вуличні образи.