Ви є тут

Отримати кредит в Хмельницькому без відмови реально

23.02.2019

Популярність експрес кредитів - не випадковість, вони стали відповіддю на поширену повсякденну потребу людей в невеликих сумах грошей, які можна зайняти, не пояснюючи причин і не розповідаючи про свої складнощі.

Кредити в інтернеті: чому українці вибирають МФО

МФО надали процесу отримання кредиту своєрідну інтимність, тому що вони не вивчають своїх клієнтів під мікроскопом, як банки, вимагаючи принести сотню довідок і детально розповісти, навіщо потрібні гроші.

І якщо мікрофінансові організації змінили кредитний ринок України, то інтернет змінив саму систему оформлення кредитів. Взяти кредит онлайн без відмови простіше, ніж у відділенні МФО, так як заявки в мережі перевіряє програма, а не людина. Спеціальний сервіс, розроблений для того, щоб за алгоритмом обчислювати платоспроможність клієнта, обробляє запит і виносить відповідь набагато швидше, ніж люди. До того ж у програм не буває поганого настрою, і вони не роблять випадкових помилок.

Онлайн кредит в Україні без відмов

Мікрофінансові організації в інтернеті швидко розвиваються, користуючись міжнародними напрацюваннями. Зараз це великі компанії з великим штатом, корпоративною культурою, своїми стратегіями по залученню клієнтів. Разом з цим розвивається і інтернет-кредитування, стаючи все більш доступним.

Ще пару років тому навіть в інтернеті доводилося чекати рішення по кредиту годину або дві, а тепер МФО роблять своїм завданням прискорити процедуру до мінімуму. В середньому заповнення анкети та перевірка заявки займають 10-20 хвилин, при цьому будь-яке питання можна паралельно обговорювати з онлайн-консультантом, який підкаже, як подати інформацію про себе правильно. А якщо не хочеться спілкуватися зі сторонніми людьми - ніхто не змушує.

Мінімум документів, необхідних для отримання мікрокредиту, не змінюється, в інтернеті це:

  • Посвідчення особи (паспорт) у вигляді відсканованого документа або фотографія з паспортом.
  • Ідентифікаційний код - просто номер, скан не потрібен.

Також знадобиться особиста карта українського банку, вона обов'язково повинна бути оформлена на людину, яка бере кредит. На чужу карту взяти мікропозику не вийде, МФО захищають клієнтів від чужих кредитів. Немає карти - можна вибрати кредитну організацію, яка працює з віртуальними гаманцями, такі в Україні теж є.

В анкеті є обов'язкові і необов'язкові графи (до таких належить адреса проживання і контактні номери начальника, колег). Але чим детальніше заповнена анкета, тим більше шансів на схвалення заявки.

Як вибирати кращий кредит в інтернеті

  • Нерідко найкращим стає той кредит, який можна отримати швидше за все. В такому випадку треба звертати увагу на режим видачі грошей. Незважаючи на те, що все МФО вказують, що запити на кредит на сайті приймають в режимі 24/7, це не означає, що будь-який миттєвий кредит можна отримати вдень і вночі. Заявки, найчастіше вивчають все одно в робочий час. Цілодобово гроші переводять тільки кілька кредитних компаній, наприклад, ШвидкоГроші.
  • Також важливо з'ясувати, як МФО видає перший кредит через інтернет. Іноді на карту можна отримати гроші тільки починаючи з другого мікрокредиту, а перший все одно треба оформити в офісі, підписавши договір.
  • Спонтанно, звернувшись в МФО в перший раз, можна отримати не дуже велику суму - близько 3-5 тисяч гривень. Це відбувається тому, що МФО не питають довідку, що підтверджує рівень доходу, і перевіряють платоспроможність клієнта самостійно. Якщо борг повертається вчасно, то наступний кредит буде виданий на велику суму. Поступово можна дійти до великих сум - в 10-20 тисяч гривень.
  • Якщо великі суми не принципові, а перехоплювати доводиться періодично 2-3 тисячі гривень, найкраща пропозиція - це «Кредит без відсотків». Вона діє тільки в перший раз, але важко знайти щось вигідніше, так як клієнт не платить за такий мікрокредит процентну ставку.
  • Постійні клієнти можуть розраховувати на промокодом, якщо МФО надає цю послугу. Промокод -це знижки на комісію по кредиту, і чималі, іноді доходить до 50%. Їх видають перед святами, або розігрують просто так в соцмережах або на офіційному сайті.