Ви є тут

Для чого людям потрібен Apple Watch

20.02.2019

Компанія Apple не втомлюється дивувати покупців своїми новинками і видає на ринок постійно все більш нові і вдосконалені гаджети. Так Apple Watch вже міцно зайняли своє місце в щоденному житті населення планети і стають все більш популярними.

Годинник корпорації Apple - це стильний і розумний гаджет, який наповнений високотехнологічними удосконаленнями, що дозволяє значно спростити життя користувача.

Скоро має з'явитися нова модель цього годинника, тому можемо разом розглянути, що можуть розумні годинники і як вони будуть корисні для людини.

Навіщо люди купують смарт-годинник?

Основна функціональність епл вотч - це отримання повідомлень прямо на годинник, наявність зручних додатків для занять спортом, можливість дізнаватися, як зміниться погода, а також здійснювати дзвінки. Для деяких зручна навігація, стильний дизайн і те, що це компанія Apple - вже вистачає для покупки годинника.

Але з огляду на те, як ви будете використовувати годинник, ми постараємося в цій статті розповісти, наскільки це придбання буде для вас виправдано.

Що можуть розумні годинник від Apple

Годинник-смарт зазвичай носять на руці і йому потрібно підключення Bluetooth до вашого смартфону. Також годинник працює і без цього, але функціональність його зменшується.

Коли ви підключаєте гаджет до телефону, ви автоматично можете вже відповідати на дзвінки, смс, бачити повідомлення месенджерів і використовувати GPS навігацію. У гаджеті існує технологія Taptick Engine, коли ви отримаєте сповіщення або смс, годинник почне м'яко постукувати по руці і робити це різними ритмами, щоб ви легко змогли визначити: це пошта або повідомлення з соціальної мережі.

Для тих, хто займається спортом, передбачений fitness-трекер, який зчитує пульс людини, відстань, яку вона пройшла, швидкість руху, стан тиску і так далі. Якщо порівняти ці годинники з стандартними фітнес-браслетами, то Епл Вотч однозначно виграють. З їх допомогою ви зможете слухати музику, використовувати месенджери, знати розклад транспорту, малювати і багато іншого.

Але це все - основні здатності годинника. Давайте розберемося, чому цей годинник саме смарт-годинник. У нього, як і в смартфон, можна завантажити багато програм за допомогою магазину додатків AppStore. Зараз мільйони людей зареєстровані в соціальних мережах. В смарт-годинник можна легко встановити Twitter, Facebook або Instagram. Ви тепер будете ставити лайки, пости і писати коментарі.

Також, якщо ви хочете викликати таксі, існує Uber. Вбудований датчик GPS визначає, ваше місце розташування і годинник викличе таксі прямо до вас. За допомогою спеціальних банківських програм можна контролювати свій рахунок та операції з грошима.

Все це і ще багато іншого вміє цей годинник, адже є дуже багато різноманітних програм, якими ви будете користуватися в процесі експлуатації даного пристрою. Годинники, які вміють так багато, міцно зайшли в життя сучасної людини і завжди готові допомогти їй в його повсякденному житті