Ви є тут

Коли потрібно проводити техобслуговування домашньої системи безпеки?

18.02.2019

Якщо ви водите автомобіль, то розумієте важливе значення регулярного технічного обслуговування. Регулярний догляд - це те, що продовжує термін служби вашого автомобіля і забезпечує безпеку руху.

Обслуговування системи домашньої безпеки аналогічно техобслуговування автомобіля. Регулярне обслуговування збільшує очікуваний термін служби вашої системи безпеки і забезпечує правильну роботу всіх її компонентів. Домовласники, які регулярно не проводять технічне обслуговування, піддаються великому ризику, тому що функціонування їх систем відбувається неконтрольовано. У цій статті ми розповімо про те, чому важливо своєчасно проводити обслуговування системи безпеки, яка використовується для захисту вас і вашої родини від різноманітних зовнішніх і внутрішніх загроз. Отже, за допомогою регулярного техобслуговування обладнання для забезпечення безпеки в будинку вирішуються наступні завдання:

1. Виявлення системних помилок

Підтримка нормального функціонування вашої домашньої системи безпеки означає її регулярне тестування, яке допоможе переконатися у відсутності помилок. Якщо існуючі помилки не усуваються, термін функціонування вашої системи зменшується. Ви стаєте більш уразливими, оскільки компоненти системи безпеки більш неефективні у виконанні поставлених перед ними завдань. Припустимо, ваша сигналізація не працює так, як повинна. Якщо ви не проводите регулярне технічне обслуговування і не тестуєте свої охоронні датчики, то ви, ваша власність і ваші близькі ні від чого не захищені - ні від пожежі, ні від злому.

2. Позбавлення від помилкових тривог

Помилкові тривоги коштують грошей, тому що витрачають дорогоцінний час і ресурси охоронної служби, яка стежить за станом вашої сигналізації і виїжджає на місце виникнення загрози відразу після отримання аварійного сигналу. Іноді помилкові спрацьовування тривоги є результатом несправності обладнання або його старіння. Щомісяця перевіряйте свою систему, щоб переконатися в її справності і, при необхідності, міняйте в обладнанні батареї. Перш ніж тестувати свою сигналізацію, повідомте про це своїй охоронної компанії, щоб не платити штраф за помилкову тривогу.

3. Запобігання злому системи

Обслуговування системи безпеки має на увазі регулярне оновлення програмного забезпечення, яке ви використовуєте для управління обладнанням. Коли Ви оновлюєте програмне забезпечення своєї системи, крім інших переваг, ви підвищуєте її кібербезпеку. Коли оновлення вами ігноруються, підключене до мережі Інтернет обладнання для забезпечення домашньої безпеки стає більш вразливим для кібератак.

Застаріле програмне забезпечення містить невиправлені уразливості безпеки, які хакери можуть використовувати для злому вашої мережі і крадіжки цінної особистої і фінансової інформації. Підтримуйте актуальний стан вашої системи безпеки і домашньої автоматизації, оновлюючи програмне забезпечення всіх підключених до мережі пристроїв, включаючи:

  • Камери відеоспостереження
  • Розумне освітлення
  • Розумні електрозамки
  • Розумні термостати

Один з головних недоліків людей полягає в тому, що ми часто вже не доводимо розпочате до кінця. Так, ми наважуємося на важливий крок і купуємо обладнання, яке забезпечить спокій в родині і захистить від небезпек. Однак, часто після цього ми починаємо думати, що справа зроблена, і більше не робимо ніяких кроків в підтримці ефективності нашої системи. З цього моменту можуть початися проблеми і нас спіткає розчарування. Щоб з вами цього не сталося, не варто пускати справи на самоплив, візьміть за правило регулярно проводити обслуговування своєї системи безпеки.