Ви є тут

Попрілості і пелюшковий дерматит

08.02.2019

Пелюшковий дерматит проявляється почервонінням, набряком і підвищеною чутливістю шкіри навколо сідниць, стегон і статевих органів дитини.

Малюк може вередувати, плакати під час миття або дотику в області підгузника. Помітивши це, не впадайте в паніку. Пелюшковий дерматит надзвичайно поширений у дітей і може виникати навіть тоді, коли батьки роблять все правильно й обирають кращі підгузники.

Така особливість дитячої шкіри - вона від природи чутлива. Причин для хвилювання немає: Бепантен® Мазь робить Ваше дотик справді цілющим для малюка і дозволяє легко вилікувати пелюшковий дерматит.

Лікування пелюшкового дерматиту з Бепантен® Мазь

  1. Промийте пошкоджену ділянку теплою водою. Краще використовувати воду без мила, оскільки воно може порушити процес загоєння шкіри. Якщо ж мило все-таки знадобиться, то воно повинно бути м'яким і використовуватися тільки після дефекації.
  2. Для захисту шкіри використовуйте Бепантен® Мазь під час кожної зміни підгузника. Бепантен® Мазь легко наноситься і змивається, дозволяє шкірі дихати і має прозору структуру. Вона містить вітамін В5, що прискорює природне загоєння шкіри, і ланолін, який створює тонкий захисний шар, що оберігає шкіру від подразників і дозволяє їй дихати. Створена відповідно до вимог ніжної дитячої шкіри, Бепантен® Мазь не містить потенційно небезпечних добавок і барвників.

Ви не знаєте, де придбати Бепантен® Мазь, цікавить цінова політика засобу? Перейдіть за посиланням бепантен мазь ціна і Ваша дитина буде спати спокійно!