Ви є тут

Бепантен® Мазь - надійний догляд за шкірою вашого малюка

06.02.2019

Діти - завжди довгоочікуване щастя для батьків. Дочекавшись приходу в цей світ своєю кровиночки, ми даємо собі слово всіма силами дбати про свого малюка, забезпечити його всім найкращим, найбезпечнішим, самим натуральним. Однак, не слід забувати про те, що доведеться докласти значну кількість сил, щоб все, чим ми оточимо нашого малюка, було якісним. І перше, з чим стикаються батьки новонароджених дітей, - неспокійний сон, вередування під час одягання памперсів або миття. Швидше за все, це прояв пелюшкового дерматиту. Це захворювання за поширеністю займає чи не найперше місце серед проблем новонароджених.

По-перше, тому що шкіра малюків дуже ніжна і чутлива.

По-друге, вона гостро реагує на будь-які зовнішні впливи, навіть якщо це підгузники дуже просунутих фірм.

Бепантен мазь, ціна якої буде прийнятною як для батьків достатнім, так і з помірним доходом, допоможе уберегти новонародженого від дерматиту, викликаного використанням підгузників. Як можна купити цей рятувальний засіб дізнайтеся за посиланням бепантен мазь ціна.


Бепантен® Мазь не тільки лікує, а й попереджає пелюшковий дерматит. Його здатність оперативно заспокоювати, надійно захищати і надійно лікувати ніжну дитячу шкіру доведена численними клінічними дослідженнями і позитивними відгуками вдячних покупців. Воно і зрозуміло, чому. До складу Бепантен® Мазі не входить консерванти, барвники, ароматизатори чи інші складові, здатні викликати подразнення шкіри новонароджених. Зате в цей склад входить провітамін В-5, який лікує травмовану шкіру, стимулює утворення в ній молодих клітин і відновлення природним шляхом. А також - природний ланолін. Саме він утворює захисний шар на поверхні шкіри малюка, оберігає її від різних подразників, дає можливість дихати, запобігає пересушуванню, і шкіра новонародженого залишається зволоженою, м'якою і гладкою, а малюк - веселим і енергійним.

Виробники Бепантен® Мазь рекомендують використовувати мазь кожен раз при зміні підгузників. Допоможе препарат і при виникненні попрілостей. При цьому важливо використовувати саме мазь, а не крем, тому що у неї густа консистенція, що створює щільний захисний шар.

Ваша дитина до сих пір мучиться? Поспішайте за Бепантен® Маззю!