Ви є тут

Купуй стиродур і з ремонтом буде все ажур!

12.01.2019

Навіть найнеуважніша людина не може не помітити, як стрімко розгортається в країні будівництво. Крім житлових комплексів, швидкими темпами зводяться невеликі промислові та сільськогосподарські цехи, торгові центри, прокладаються лінії теплотрас.

«Заражені» бумом будівництва і дрібні власники, і майбутні домовласники. Плануючи розпочати будівництво або ремонт, всі зазвичай складають перелік необхідних для цього матеріалів, ознайомлюються з технічними характеристиками обраного, цікавляться ціною. До того ж кожному відомо, що конструктивніше всього робити такий вибір в інтернеті.

Серед безлічі інтернет-магазинів Будмакс™ - один з найпопулярніших. Наприклад, останнім часом дуже популярним став високоякісний теплоізоляційний будівельний матеріал екструдований пінополістирол або стиродур. З його технічними характеристиками і ціновою політикою будь-який бажаючий може ознайомитися, перейшовши на стиродур ціна.

Стиродур - один з найбільш універсальних матеріалів для різних будівельних і ремонтних робіт. Без нього не обійтися під час утеплення й ізоляції стін як всередині, так і зовні. Він незамінний він при зведенні дахів різного виду і призначення, широко використовується також у складі сендвіч-панелей і т. д. Чим же такий хороший екструдований пінополістирол?

По-перше, фахівці відзначають його високу водо- і вологостійкість і рекомендують використовувати при різних видах робіт у підвальних і горищних приміщеннях.

По-друге, хороший стиродур і тим, що здатний витримувати значні навантаження, значить, найбільш підходить для робіт із плоскими і похилими покрівлями.

По-третє, універсальність і погана теплопровідність дозволяють застосовувати його в морозильних камерах і фургонах вантажних автомобілів, де потрібна підтримка постійної температури повітря.

По-четверте, висока стійкість при зіткненні з хімічними сполуками робить його пріоритетним матеріалом при спорудженні різного роду складів і промислових приміщень.

По-п'яте, працювати з цим матеріалом можна при будь-якій погоді.

До того ж на допомогу потенційному покупцеві завжди готові прийти досвідчені і кваліфіковані фахівці інтернет-магазинів Будмакс™, розташованих у великих містах різних регіонів України. Доставка замовлень здійснюється вчасно та якісно.