Ви є тут

Як вибрати смартфон в інтернет-магазині

04.01.2019

У цій статті ви дізнаєтеся, як вибрати смартфон в інтернет-магазині.

Складно уявити сучасний спосіб життя без мережі інтернет. Ми навчилися не лише віддалено працювати і за секунди знаходити потрібну інформацію, а й замовляти послуги через всесвітню мережу, робити покупки. Як показує практика, при виборі мобільних гаджетів у користувачів виникає найбільше труднощів. Як же купити смартфон в інтернет-магазині і не пошкодувати про вибір?

Технічні характеристики

В першу чергу визначте головні параметри, які мають для вас значення, і виберіть виробника. Найбільш популярні марки, що пропонують нове покоління смартфонів з максимальною продуктивністю. Серед таких Motorola, Apple, Xiaomi, Prestigio, Huawei, Samsung і деякі інші.

  1. Діагональ і дозвіл екрана. Діагональ дисплея - від 4 до 6,9 дюймів при мінімальному дозволі від 800*480 до 2960*1440 (Infinity Display).
  2. Батарея. Максимальний показник ємності акумулятора - 9000 мАг від компанії Sigma.
  3. Процесор. Найпоширеніші: Helio, Qualcomm Snapdragon, Mediatek, Exynos, Cortex і інші, в залежності від виробника.
  4. Пам'ять. Оперативна пам'ять варіюється від 1,5 до 8 Гб. Максимальний об'єм карти пам'яті - 512 Гб.
  5. Корпус. Матеріали, використовувані у виробництві: пластик, гума (елементами), метал, загартоване скло.
  6. Камери. Найчастіше зустрічається дві камери - фронтальна і основна. Нове покоління смартфонів оснащується 4 камерами, по 2 з кожного боку корпусу.

Можливо для вас буде важливим вага пристрою, загальні габарити, наявність вбудованих додатків - все це можна вибрати у фільтрах каталогів онлайн-маркетів.

Як вибрати інтернет-магазин смартфонів в Україні

Великий вибір не завжди означає оригінальність і наявність супутніх послуг для покупця (доставки, допомоги в підборі). Висувайте такі вимоги до інтернет-магазину:

  • Досвід роботи. Компанія повинна існувати на ринку не один рік. Наявність досвіду засвідчує, що організація співпрацює з виробниками або їх офіційними представниками безпосередньо, а значить здатна гарантувати якість наявного асортименту.
  • Інформація про продукт. Вивчіть каталог і переконайтеся, що смартфони, що цікавлять вас, мають докладний опис, оскільки не завжди зручно використовувати додаткові джерела (відеоогляди, статті) для докладного вивчення покупки.
  • Наявність оффлайн-офісу або магазинів. Офіційна торговельна діяльність - показник стабільної роботи і гарантія захисту прав покупця. Яскравим прикладом в цьому питанні є мережа магазинів Ельдорадо. Можливість консультування, доставки - безкоштовної до оффлайн-магазину або "до дверей", а також широкий вибір смартфонів в інтернет-магазині Eldorado приваблює покупців.

Ельдорадо пропонує моделі смартфонів від провідних виробників, комплексну підтримку користувача, знижки та програми лояльності.