Ви є тут

Як правильно доглядати за кавоваркою

06.12.2018

Кавоварка в будинку – це вже досить поширене видовище. Смачну каву люблять всі, а кавоварка це вже не таке дороге задоволення, щоб обмежувати себе в цьому. Та купити кавоварку це половина справи, потрібно ще й ретельно за нею доглядати, щоб вона служила вам довго і безперебійно.

Звичайно, якщо поламається кавова машина можна, або віддати її у спеціальну майстерню, або ж придбати запчастини saeco, але найкраще це не доводити до поломки, здійснюючи правильний догляд і профілактику будь-яких несправностей.

Тож що потрібно робити, щоб уникнути поломок кавоварки? В цій статті ми розповімо основні нюанси.

Захистити від накипу

Насамперед варто подбати про воду з якої ви готуєте каву. Намагайтеся, щоб це була фільтрована вода, котра не залишає накипу. Тоді і кава буде смачніша і вапняного нальоту, не буде. Доцільним буде використання фільтру очищення води. Це дуже зручно і максимально дієво. Також не можна робити каву, якщо води в кавоварці замало. Орієнтуйтеся на мінімальну позначку. І не бажано переривати процес готування, щоб щось додати чи змінити. Часті переривання процесу призведуть до поломки кавової машини.

Ступінь помелу

Налаштовуйте ступінь помелу правильно. Від цього залежить і сам смак кави і довговічність вашої кавоварки. Для прикладу тонкий помел додасть гірчинки. Налаштовувати ступінь помелу потрібно при зміні сорту кави, а також при зміні кліматичних факторів. Відкорегувати ступінь помелу можна або власноруч, або з допомогою майстра, що точно добре зробить цю тонку справу. І ще один не менш важливий фактор, налаштовувати ступінь помелу можна лише тоді, коли кавоварка відключена від електромережі.

Догляд і очистка

Як і будь-яка техніка, кавоварка потребує регулярного догляду і очистки. Зазвичай в інструкції до каво машини пише, які краще засоби для очистки використовувати саме з вашим агрегатом. Для цього є різноманітні таблетки і рідини. Чистити кавоварку від вапняного нальоту варто не рідше, як раз в місяць. Сушити блок в котрому відбувається приготування кави, потрібно не в сушильній машині, а якомога природнішим способом. Якщо при приготуванні кави, ви почули сторонні шуми, не притаманні нормальній роботі каво машини, то негайно зверніться до профільного майстра. Не рекомендується самостійно здійснювати ремонт. Хіба що ви компетентні у цьому питанні.

Ось і все. Дотримуючись цих простих правил, ваша каво машина тішитиме вас смачною кавою тривалий час.