Ви є тут

Вадим Черниш: тишком-нишком до влади

06.12.2018
Вадим Черниш: тишком-нишком до влади

Напередодні виборів, які мають відбутися в нашій державі на початку наступного року, дедалі частіше українці починають цікавитися політичними питаннями. Зрозуміло, що кожного турбує щось своє, однак спільною для нас усіх рисою є те, що ми хочемо знати правду про очільників нашої держави, тих, хто при владі. В час інформаційного суспільства така річ є цілком доступною кожному. Сьогодні ми поговоримо про діяльність одного з українських політиків, який останні кілька років перебуває на достатньо високому політичному щаблі. 

Вадим Черниш - ім'я не надто відоме для сучасників. Направду, про нього чули ті, хто перебуває у політичному інформуванні, однак пересічному українцю це ім'я, мабуть, нічого не скаже. Це й не дивно, адже цей політик робить свою кар'єру "тишком-нишком", якомога закритіше для народу. Однак про деякі речі нам все ж потрібно знати. 

Вадим Черниш: на шляху до вищого політичного стану

Якщо звернутися до біографії політика, то можемо побачити, що життя в Черниша було нібито простим, звичним для нашої буденності: служив в армії, після служби тривалий час працював електромонтажником, вантажником, торговим агентом. У 2002 році чоловік вперше опиняється при владі: його обрали депутатом Кіровоградської обласної ради.

Здавалося, посада не така значна, бо депутатів у нас хоч греблю гати. Однак саме звідси розпочинається "дорога до влади", адже далі чоловік стає довіреною особою нашого екс-президента Ющенка. Не без зусиль президента Черниш опинився на посаді заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації з гуманітарних питань. Далі була посада дещо вища: Черниш стає губернатором Кіровоградської ОДА. Начебто, нічого такого, однак лише за один рік перебування на посту губернатора чоловік встиг придбати в перших чотири місяці автомобіль, початкова ціна якого складає 65 тисяч доларів. 

Тоді були інші посади, на яких Черниш "тихенько" перебував: віце-президент місцевого обласного центру інформування громадськості, керівник Центру з вивчення проблем безпеки та протидії відмиванню грошей. Та раптом відбувається нечувана річ: без погодження мешканців підконтрольної території держави Вадима Черниша обирають головою Державного агенства з питань відновлення Донбасу. Що це - "несподіванка" чи хитро спланована дія? Достеменно цього знати ми не можемо, принаймні, поки що. 

Сьогодні маємо таку ситуацію, коли Черниш і далі перебуває при владі. Власне, це й не дивно, бо кар'єрні вподобання цього чоловіка для нас уже знайомі. Однак будьмо обачними та критичними до політичних питань: від нас залежить майбутнє цієї держави.