Ви є тут

Дівчатка-красуні, як же вас знайти?

04.12.2018

У житті кожного хлопця настає час, коли красиві дівчата менше звертають увагу, а інтерес до жінок тільки збільшується (і ущільнюється). У таких ситуаціях потрібно шукати можливості.

Київ - місто можливостей. І ми зараз не про культурний відпочинок, а про не зовсім культурному. І дівчатка легкої поведінки - це не заборона, а порятунок і насолоду для чоловічої статі. У таких ситуаціях є 2 виходи:

  1. Секс потрібен - тоді потрібно вживати кардинальних заходів і шукати дівчину на вечір.
  2. Секс не потрібен - тут підійде варіант вибору виключно жіночих ласк. Для цього можна відвідати спа-центр з інтим-масажем або ж стриптиз-бари.

Більш докладно розглянемо перший варіант. На будь-який смак індивідуалки Києва нададуть вам спектр інтимних послуг.

Хто ж такі індивідуалки?

Це дівчата, які надають ряд інтимних послуг за гроші. До категорії индивидуалок відносяться дівчата, які надають послуги в комфортабельних апартаментах або виїжджають за викликом (додому, в готель, сауну та ін. Місця для усамітнення).

Навіщо потрібна індивідуалка?

  1. Ви втомилися і хочете розслабитися.
  2. Ви віддаєте перевагу різноманітності.
  3. Ви в тривалому відрядженні, а так хочеться розслабитися.
  4. Ви хочете подарувати своєму другові презент на день народження або будь-яке інше свято.
  5. Ви незайманий і хочете отримати безцінний досвід.
  6. В особистому житті не складається, а вручну не цікаво і ін.

«Проституція - це не законно і гріховно», - подумаєте ви. Питання про легалізацію цього виду заняття викликає суперечки навіть в сучасному світі. Так, в деяких країнах продажна любов не ховається, а виставляється з радістю напоказ. Наприклад, в Данії проституція вважається не просто нормою, а видом додаткової роботи (за умови, що є основна). У Бразилії при виклику повії навіть не вживають запобіжних засобів (тому там підвищений рівень СНІДу). У Республіці Бангладеш заборонена чоловіча проституція, а жіноча вважається нормою. На Кіпрі вважається нормою торгівля людьми, а повіями - тим більше. Сюди заманюють дівчат з усього світу, відбирають паспорти і примусово змушують працювати на «татка».

У Сінгапурі все дівчата легкої поведінки проходять медкомісії. Раніше вони мали право з 16, а тепер з 18 на заняття «полуничкою» за гроші. Але в цій країні не можна чіплятися до чоловіків на вулиці, а тільки в спеціальних місцях - кварталах червоних ліхтарів. А ще в цій країні не можна працювати сутенером. У Франції повії одягаються скромно, ця робота - законна, але займатися нею можна тільки без участі сутенерів. Чудова новина для не-француженок: якщо дівчина вирішить назавжди зайнятися секс-індустрією, їй нададуть дозвіл на проживання і грошову допомогу. У Фінляндії жінки можуть знімати квартиру і оплачувати за неї сексуальними послугами.

Цікаво, чи правда? Тоді повернемося в Україну.

Як вибрати дівчат на intimgirls.net?

Для вибору дівчат на сайті потрібно звернути увагу на іконки сайту (а не тільки на пишногрудих і довгоногих красунь).

Сайт наповнений фільтром, в якому можна вибрати параметри дівчини саме під себе і для себе. Тут - блондинки, брюнетки, руді, кучеряві і довговолосі, дівчата вміють надавати певні види інтиму і всю палітру послуг. І це ще не все. Більшість дівчат з вищою освітою. Тому з ними не соромно і на ділову зустріч, і повечеряти, і абсолютно легко можна поговорити на будь-яку тему. Ну і звичайно ж - провести жагучу ніч з шикарною красунею.

Ви ще думаєте? Не соромтеся - дійте! Дівчата-індивідуалки чекають вас! Вони розкріпачать навіть самого сором'язливого клієнта, а вашої ночі будуть заздрити не тільки друзі, але й шедеври німецького кінематографа.