Ви є тут

Теплу воду – у кожен дім: чому варто купити газову колонку Zanussi

11.10.2018

Централізована система водопостачання, на превеликий жаль, працює хоч і злагоджено, але іноді все ж приносить неприємні сюрпризи. Наприклад, планові відключення гарячої води у зв’язку з діагностичними чи ремонтними роботами. І якщо подібні заходи проводяться влітку, коли контрастний душ може принести лише користь, проблема здається незначною, а от крижана вода взимку – це вже привід панікувати. 

Звичайно, вихід із ситуації ховається на поверхні – краще заздалегідь встановити газову колонку Zanussi з Moyo.ua, аби вона слугувала резервним джерелом гарячої води в екстрених випадках.

5 переваг газових колонок від Zanussi

Газовий проточний водонагрівач Zanussi – корисний девайс, завдяки якому водні процедури можуть бути доступними завжди, незалежно від режиму функціонування централізованої системи постачання гарячої коди.

Колонки, створені відомою корпорацією Zanussi, мають цілий ряд очевидних переваг:

  1. Висока якість. Будь-яка газова колонка Zanussi виготовляється виключно з надійних, довговічних, стійких до пошкоджень та корозійних процесів матеріалів, тому відрізняється чудовими експлуатаційними властивостями.
  2. Широкий асортимент. Модельний ряд газових проточних водонагрівачів Zanussi регулярно поповнюється функціональними новинками, тому завжди залишається актуальним та відповідає вимогам сьогодення. Компанія реалізує як популярні моделі, які вже встигли стати класикою, так і абсолютно нові надсучасні пристрої.
  3. Стильний дизайн. Як щодо колонки з принтом краєвидів нічного міста, фотознімками морських жителів чи просто красивим зображенням квітів, фруктів чи геометричних фігур? В арсеналі компанії Zanussi є будь-який з описаних варіантів. 
  4. Високий коефіцієнт корисної дії. Проточні водонагрівачі від відомого виробника відрізняються високою потужністю та продуктивністю, тому швидко окуповуються та починають приносити видимий економічний ефект.
  5. Універсальність. Водонагрівачі Zanussi можна використовувати у якості альтернативного джерела гарячої води (у разі наявності підключення до централізованої системи). Але це не означає, що вони не придатні для забезпечення постійної подачі гарячої води – ця функція їм також під силу.

Zanussi – це популярний виробник функціональних та якісних девайсів, які здатні суттєво полегшити життя своїх власників. Мрієте про безперебійний доступ до гарячої води? Тоді вам точно потрібна газова колонка від виробника.