Ви є тут

Правильне взуття для занять спортом

10.10.2018

Під час вибору кросівок перше на що слід звертати увагу - той вид спорту, яким Ви хочете займатись. Від цього безпосередньо залежить Ваш комфорт і безпека під час тренувань. Кожен напрямок у спорті вимагає від взуття різних характеристик, які не завжди між собою збігаються. Сьогодні, відомі світові бренди надають шалену кількість екземплярів для різних видів фізичних навантажень. Які ж кросівки будуть пасувати саме для Вашого виду тренувань, зараз і дізнаємось.

Взуття для бігу повинно бути максимально легким та мати хорошу амортизацію. Відзначимо, що у бігунів завжди високі вимоги до такого роду кросівок через досить велике навантаження на ноги. В такому випадку, варто звертати увагу на невисокі екземпляри з масивною п'ятою й округленим носком, а також низьким задником. Для захисту ноги під час бігу виробники створюють спеціальні гумові вставки на підошві. Під час вибору моделей варто звертати увагу на верхню частину: вона повинна бути м'якою, адже жорсткі елементи будуть приносити дискомфорт. При цьому, не забувайте робити пріоритет на дихаючих матеріалах. Щоб підібрати максимально правильно кросівки, потрібно знати про себе наступні дані: будова стопи, тип тренувань та поверхня для бігу. Ключовим елементом є визначення типу свободи стопи, іншими словами пронацію. Це дозволить правильно розподілити навантаження на суглоби.

Нещодавно, компанія Nike порадувала спортсменів вдосконаленою парою Epic React Flyknit. Сами вона зробить заняття спортом максимально комфортним, адже піноматеріал з якого виготовлена основа кросівок усуває відчуття будь-яких нерівностей на дорозі. Що ж стосується піших подорожей, їх любителям потрібно підбирати максимально легкі кроси з розтяжним верхом, а також ті, які додатково підтримують стопу.

Моделі для занять фітнесом, у свою чергу, повинні задовольняти своєю легкістю і неймовірною зручністю. Не менш важливою є і амортизація в передній частині взуття. Під час роботи з важким інвентарем одним з найважливіших критеріїв виступає м'яка ортопедична устілка, яка компенсує навантаження на ноги. У тренажерному залі рекомендується носити багатофункціональні варіанти, які б підлаштовувались під певний вид тренувань. Такі моделі як Reebok Fast Flexweave допоможуть в цьому питанні, оскільки їх головною особливістю є плетіння тканини вісімкою, через це вони стають міцними, а найголовніше гнучкими. Під час підбору кросівок для тенісу особливу увагу варто приділяти підошві вироби. Вона повинна примножувати силу і ефективність відштовхування. Саме така модель, а саме GEL-Resolution Novak представлена в колекції світового бренду Asics. Вона забезпечує максимальну фіксацію стопи.

Займатись танцями та йогою можна і зовсім без кросівок, через те, що нога весь час перебуває у русі. Вдалим екземпляром у цьому випадку можуть стати джазовки або ж балетки, які дозволяють легко витягнути носок і зігнути стопу. Таке взуття відрізняє висока амортизація, а носок і п'ятка на основі відділені між собою, що дає можливість не обмежувати рух і підтримувати стопу. Даний варіант також забезпечує хороше зчеплення з паркетом.

Насправді, зараз виробники забезпечили своїх споживачів максимальною різноманітністю в плані вибору спортивного взуття. Ви можете прикупити будь-яку модель з огляду на свої переваги комфорту, кольорової гами, якості й ціни, а допоможе Вам в цьому інтернет-магазин hypesneakershop.com.ua. Тут представлені тільки найпопулярніші і якісні моделі світових брендів кросівок.