Ви є тут

Який хостинг вибрати для інтернет магазину

09.10.2018

Запустивши свій онлайн-магазин на віртуальному хостингу, ви рано чи пізно прийдете до необхідності змінити пакет на більш потужний і менш обмежений. І, якщо ви не готові платити великі гроші за виділений сервер, виходом може стати оренда vds серверів.

Що таке VDS

VDS (або також VPS) хостинг - це тип послуги, для надання якої беруть фізичний сервер і за допомогою системи віртуалізації поділяють його на ряд окремих віртуальних виділених серверів. Такий пристрій дозволяє відокремити одного користувача на сервері від іншого, а також визначати операційну систему та програмне забезпечення на кожному окремому віртуальному сервері. У разі технічних проблем або високого споживання ресурсів в рамках одного VPS \ VDS, інші користувачі не зазнають впливу таких процесів.

Ступінь ізоляції одного віртуального сервера від іншого напряму залежить від обраної системи віртуалізації. Найчастіше використовуються наступні:

 • Xen - Використання такої системи дозволяє досягти повної автономності віртуального виділеного сервера: незалежний процес перезавантаження і власний root-доступ, виділені IP-адреси, повна ізоляція процесів, програм, файлової системи, конфігураційних налаштувань і системних бібліотек. Серверні ресурси поділяються між усіма віртуальними серверами на фізичній машині. Також Xen забезпечує більш гнучку роботу мережі в порівнянні з віртуалізацією на основі контейнерів (типу OpenVZ). Xen VPS вимагають від користувача стільки ж уваги, скільки і виділений сервер.
 • OpenVZ - Це контейнерна технологія віртуалізації, заснована на використанні додаткового планувальника в ядрі операційної системи. Це означає, що програми в операційній системі в тій чи іншій мірі ізолюються одна від одної. При цьому немає віртуалізації обладнання, що дозволяє досягати максимальної продуктивності віртуального виділеного сервера. OpenVZ гарантує гнучкість ресурсів і низьку ціну, але при цьому має ряд істотних обмежень, наприклад, немає можливості використовувати власне ядро, файлову систему та налаштування firewall обмежені і т.д.
 • KVM - Такий тип віртуалізації використовує основну операційну систему для запуску окремих віртуальних серверів у вигляді її процесів. Це розділяє і ізолює серверні ресурси не тільки на рівні гипервизора, але також і операційної системи. За допомогою такого налаштування виходить повноцінний аналог виділеного сервера, який дозволяє користувачеві встановлювати операційну систему, підключатися до VNC, відстежувати процеси завантаження системи, виконувати тонке налаштування і гнучке адміністрування сервера. Сервер з KVM дозволить вам встановити Windows OS.
 • Hyper-V - Якщо ж продуктивність KVM вас не влаштовує, і ви хочете використовувати Windows OS, то саме ця система віртуалізації створена і оптимізована під зазначену операційну систему. При цьому ви можете встановити тільки ОС Windows 2008 Server R2, Windows Server 2012 R2 Standard і Windows server 2016.

VDS: переваги і недоліки

Вам варто вибрати VPS з наступних причин:

 • Заплатите менше, ніж за виділений сервер, і при цьому отримаєте повну його аналогію.
 • Віртуальний хостинг не дозволяє вільно і гнучко налаштовувати конфігурацію сервера, що вирішується переїздом на VPS.
 • Ви в будь-який час зможете що-небудь оновити, налаштувати або внести зміни на сервері без звернення в технічну підтримку.
 • Повний root-доступ як на виділеному сервері.

Але і у віртуальних виділених серверів є свої недоліки:

 • Звичайно, вартість буде вище ніж у віртуального хостингу.
 • VPS складніше віртуального хостингу. Вам будуть потрібні технічні знання і навички, щоб розібратися з сервером.
 • Виділений сервер завжди буде потужнішим ніж VDS.

Де купити VDS

Щоб визначитися з хостером, зверніть на наступні параметри при порівнянні провайдерів:

 1. Є можливість вибрати розміщення дата-центру.
 2. Як працює технічна підтримка: графік і канали зв'язку.
 3. Які технічні характеристики машин, на основі яких хостер пропонує віртуальний сервер.
 4. Які типи віртуалізації пропонуються.
 5. Чи можна протестувати сервіс або повернути гроші.
 6. Які тарифи, чи є знижки.
 7. Чи є бонуси.

Ми рекомендуємо скористатися послугами української компанії vps.ua, яка надає тестовий період в 30 день. Вам точно вистачить цього часу, щоб оцінити якість послуги на практиці. Але це не єдина перевага хостера. Тут ви знайдете:

 • Стандартні і хмарні віртуальні виділені сервери.
 • Чисті SSD-диски для VPS.
 • Віртуалізація: Xen, OpenVZ, KVM і Hyper-V.
 • Дата-центри в США, Європі та Україні.
 • Вибір панелі управління хостингом: Webuzo, ISPmanager, DirectAdmin або cPanel.
 • Економія до 40% при оплаті вперед на тривалий період.
 • Технічна підтримка в чатах, листах і по телефону в режимі 24 \ 7.
 • Активний форум, блог і база знань.

Протестуйте, як працює ваш інтернет-магазин на VDS, і переконайтеся в правильності рішення про переїзд.