Ви є тут

Як підібрати ідеальний букет і що означають ті чи інші квіти?

11.09.2018

Кожна дівчина, жінка обожнює квіти. Це дуже приємно отримувати в подарунок неймовірно пахучий і красивий букет, що створює святковий і піднесений настрій на весь день. Хлопці це давним давно зрозуміли, а відтак більшість із них з радістю тішать своїх коханих квітковим презентом. Тим паче квітковий ринок став тепер ще більш доступним і різноманітним. На сьогодні існує чимало компаній, що пропонують квіти з доставкою. Цікаві композиції і найоригінальніші букети. Тож у сильної половини є як мінімум один варіант подарунку, що буде доречним у будь-якому випадку. Та як вибрати саме ту квітку, як вгадати із кольором і запахом. Адже попри те, що дівчата зазвичай люблять всі квіти у них можуть бути свої певні фаворити. Якщо ви не знаєте квіткових вподобань своєї коханої, то принаймні озбройтеся знаннями про значення тієї чи іншої квітки і що саме вони символізують. Таким чином можна навіть давати дівчині приховане послання даруючи букет з тими чи іншими бутонами.

Хризантема, гвоздика або гіацинти

Це досить нейтральні квіти, котрі можна подарувати щоб висловити якусь подяку чи повагу. Їх рідко дарують коханим дівчатам, проте часто матерям або ж співробітникам чи наприклад вчителям. Ці квіти не несуть романтичного підтексту.

Троянди

Ці квіти є найпопулярнішими і споконвіку вважалися символом кохання. Та якщо раніше троянда кохання це обов’язково, червона пахуча квітка, то тепер так сказати не можна. На ринку з’явилося так багато різновидів і кольорів троянд, що зараз вони символізують не так вашу любов, як більше щедрість. Тепер букет троянд у дівчат не символізується із освідченням у коханні, проте без сумніву дає зрозуміти, що вони важливі для свого обранця.

Орхідея

Ця квітка символізує турботу, глибину почуттів. Чудовий подарунок коханій дружині. На ринку теж з’явилося чимало різноманітних орхідей. Можна підібрати справді оригінальну і яскраву квітку, що послужить чудовим подарунком любій представниці прекрасної половини людства.

Тюльпани і піони

Тюльпани це дуже романтичні квіти. Це тендітний і ніжний букет, що дуже популярним є у весняний період. Єдиним їхнім недоліком є швидке обсипання пелюстків. Щодо значень, то ці квіти символізують готовність до сміливих вчинків і ентузіазм.

Квіти в горшках

Попри довговічність і цікавість такий варіант подарунка більшість дівчат вважають буденним. Чомусь для українських дівчат важливо спостерігати як в’януть квіти. Легка зів’ялість навіть трохи в моді, це особливий період із життя букета. Проте для декого квіти в горшках навпаки можуть стати просто чудовим презентом. Адже, як не крути будуть милувати око набагато довший період часу.