Ви є тут

Пошиття спецодягу на замовлення: всі за і проти

10.09.2018

Спецодяг - форма, спеціально розроблена для співробітників певної сфери діяльності. Серед покладених на неї функцій: забезпечення захисних властивостей і безпечних умов праці, дотримання гігієнічних вимог (в окремих галузях - забезпечення стерильних умов), формування позитивного іміджу компанії і т.д.

Спецформа виникла, як спосіб реалізації норм, встановлених підрозділами охорони праці. Її створення було направлено на захист робітника від бруду і вологи, а також попередження травматизму. Про привабливий вигляд і презентабельність тоді ніхто не дбав.

Але сьогодні спецодяг, крім покладених на нього захисних функцій, є елементом корпоративної культури, сприяє впізнаваності компанії і свідчить про її респектабельність. Тому вимоги до форми персоналу істотно змінилися, а до її вибору керівники стали відноситися більш ретельно.

Основні вимоги, які повинна задовольняти спецформа

Існують кілька основних параметрів, що характеризують робочий одяг. Які з них є основними, залежить від конкретних умов праці:

  • Одяг, що використовується в складних умовах, в першу чергу повинен забезпечувати безпеку.
  • Незалежно від сфери використання, форма для персоналу повинна витримувати багаторазові прання, зберігаючи привабливий вигляд і захисні властивості.
  • Презентабельний вигляд уніформи ставлять на перші позиції керівники фірм сфери обслуговування та інших сучасних компаній.
  • Зручність і комфорт носіння - важлива якість спецкостюмів будь-якого призначення.

Купити готові костюми для робітників або замовити їх пошив

Необхідність оснащення співробітників спецформою неминуче призводить до проблеми: придбати уніформу в готовому варіанті або замовити індивідуальне виробництво спецодягу. Останній варіант є найбільш прийнятним для компаній, чиї співробітники завжди на виду, а їх зовнішній вигляд є одним з факторів формування іміджу фірми.

Переваги індивідуального пошиття спецодягу:

  • Оформлення індивідуального замовлення забезпечує можливість створення одягу відповідно розмірів і особливостей фігури кожного співробітника, що зумовлює максимальний комфорт носіння форми і, відповідно, більш високу продуктивність праці.
  • Унікальний дизайн одягу, який виділяє співробітників серед всіх робочих суміжних професій, можливий тільки при оформленні індивідуального замовлення. І мова тут йде не тільки про нанесення логотипу компанії, що можна зробити і самостійно, закупивши готову форму, а й про розробку унікальних моделей, максимально відповідних фірмовому стилю.
  • Можливість вибору тканини, що максимально відповідає умовам виробництва. Солідні підприємства, що спеціалізуються на пошитті уніформи, як правило, пропонують різні види сучасних тканин і просочень, що забезпечують високі захисні властивості.
  • Можливість придбання робочого одягу, виконаного в корпоративних кольорах, підібрати який в готовому варіанті практично неможливо.

Але слід врахувати, що пошиття спецодягу на замовлення, має і деякі недоліки:

  1. На виконання замовлення знадобиться певний час. Причому, чим більшу кількість костюмів включає замовлення, тим більше часу знадобитися на його виконання. Крім того, певний час займе розробка фасону (якщо буде така вимога від замовника), зняття мірок з робітників і т.д.
  2. Вартість комплекту костюмів, пошитих на замовлення, буде трохи дорожче, ніж їх купівля в готовому варіанті. Збільшення ціни обумовлено більш високими витратами часу і праці (розробка фасону, нанесення логотипу та інші специфічні операції).

Купівля готового спецодягу володіє двома головними достоїнствами: простота операції і швидкість отримання результату. Наявність на складі виробника або постачальника робочих костюмів, які відповідають вашим вимогам, дозволить в найкоротший час забезпечити співробітників уніформою. Тим більше що сучасні виробники пропонують широку розмірну сітку поставляються виробів, і, витративши небагато часу, можна підібрати відповідні комплекти. Але в цьому випадку доведеться змиритися з тим, що форма ваших робочих буде безликою або замовити хоча б нанесення на неї фірмового логотипу.

Кожен керівник приймає рішення про спосіб оснащення робочих уніформою самостійно. Але в будь-якому випадку він буде зацікавлений в тому, щоб одяг виконував своє основне призначення, була стильною і якісно пошитого. Тому купувати спецодяг або робити спецзамовлення на пошиття слід в надійних компаніях, які зарекомендували себе на ринку високою якістю готових виробів.

У Києві таке замовлення можна зробити на сайті https://bravo-sp.com.ua/. Тут можна купити спецформу оптом або замовити її розробку і пошиття відповідно вашим побажанням. Компанія готова забезпечити уніформою представників різних професій, в тому числі тих, що потребують особливого захисту.

Індивідуальний пошив спецодягу - найпереконливіший аргумент того, що уніформа - це не нудно. Сучасний одяг - це особливий стиль, практичність, функціональність і безпека. Її пошив в індивідуальному порядку - це імідж компанії і турбота про кожного її працівника.