Ви є тут

Чи можливо вилікувати косоокість?

10.08.2018

Ще колись косоокість вважалася буквально вироком,  ніхто не думав, що це можливо вилікувати. Звичайно, що згодом з’явилася операція при косоокості, та всерівно чимало людей не поспішають лягати під хірургічний ніж, вважаючи, що це може ще більше зашкодити їхньому зору. Або ж якщо мова йде про дітей, то батьки чекають, щоб дитина підросла до більш свідомого віку і вже потім йдуть до лікаря. Та коли потрібно починати лікувати косоокість, якщо була помічена така проблема. Чи варто ігнорувати незначну косоокість, яка ледь помітна і інколи навіть самі батьки не помічають, що в дитини є така проблема. Провідні лікарі- офтальмологи дають відповіді на всі ці запитання.

Насамперед, якщо ви вирішили звернутися до лікаря, то варто обирати хорошу, кваліфіковану, бажано вузькопрофільну клініку, як наприклад «Новий зір».

До чого може призвести не лікування косоокості?

Насамперед косоокість призводить до порушення стереоскопічного просторового зору. Також зір в таких людей набагато швидше псується, а особливо зір того ока, що косить. Ну і це викликає дискомфорт самому хворому і багато кого змушує комплексувати, особливо, якщо косоокість яскраво виражена. Саме через всі ці причини косоокість необхідно лікувати і якнайшвидше.

Є різні види косоокості і деякі навіть можливо вилікувати без хірургічного втручання, а лише за допомогою спеціальних окулярів. Є звичайно й випадки, коли просто необхідна операція, а лише потім окуляри і спеціальні вправи. Та не варто лякатися, сучасні технології і обладнання, дозволяють робити все неймовірно якісно і дієво.

Лікарі запевняють, що є випадки коли батьки самостійно виліковували дитину від косоокості, але це одиничні випадки.

В якому віці варто звертатися до лікаря?

Чомусь батьки відтягують цей процес, але якщо прислухатися до поради професіоналів, то починати лікування потрібно якнайшвидше. Після 5-8 років весь процес буде набагато складнішим. Також провідні офтальмологи запевняють, що до лікаря потрібно звертатися навіть якщо вам просто здалося, що в дитини косить око. Адже зазвичай це перший сигнал і не варто його ігнорувати.

Косоокість – далеко не вирок. Головне вчасно помітити цю проблему і не зволікати з її вирішенням. Не бійтеся звертатися за допомогою до спеціалістів, головне вибирайте хороші клініки, на щастя таких в Україні вже багато. Що ж може бути важливішим, аніж здоров’я і повноцінне, здорове бачення світу.