Ви є тут

Переможи геморой одним ударом!

04.08.2018

Саме лише слово «геморой» змушує більшість навіть дорослого населення червоніти і  переводити тему на більш приємні речі. У сучасному суспільстві не прийнято обговорювати це захворювання так само відверто, як, наприклад, застуду чи грип. При цьому, за статистикою, більше половини дорослого населення хоча б раз зустрічались з гемороєм на «полі бою».

Прояви цього захворювання не тільки перетворюють життя на нічний кошмар, а й можуть привести до подальших ускладнень, якщо вчасно не розпочати лікування. Основними симптомами геморою є: свербіж, дискомфорт в ділянці анального отвору, стрічкоподібний кал, двомоментний акт дефекації (що спричиняє тривале сидіння в туалеті), поява крові після виділення калу. Особливо прояви захворювання загострюються після вживання гострої їжі, алкогольних напоїв та після активних фізичних навантажень.

Відсутність лікування може спричинити анемію – слабкість, запаморочення та сонливість. Також крововиливи у гемороїдальні вузли викликають набряк, різку біль, тимчасову втрату працездатності.

Закрепи можуть сприяти появі анальних тріщин, гнійного запалення біля анального отвору (парапроктіт), випадіння прямої кишки.

Серед десятків медичних препаратів, якими переповнені полиці аптек, більшість проктологів виділяють «реліф». Цей засіб зручний у застосуванні, оскільки випускається у трьох доступних для користування формах: крем, мазь – застосовуються при зовнішньому геморої, – та свічки – для внутрішнього геморою.

Препарат має чотири типи, які лікують конкретні симптоми.

  • Реліф звичайний використовується для усунення виділення крові під час спорожнення кишечника.
  • Реліф Адванс підходить хворим, у яких геморой супроводжується сильним болем або печінням.
  • Реліф Ультра містить протизапальний компонент. Завдяки цьому зменшується свербіж та запалення при загостренні хронічного геморою.
  • Реліф Про використовують при загостренні хвороби. Цей тип препарату усуває болісні симптоми геморою.

Пам’ятайте, що не буває хвороб, яких потрібно соромитись. Будь-які негаразди у нашому організмі можуть привести до неочікуваних наслідків, тому потрібно піклуватись про кожний орган та кожен сантиметр свого тіла.

Схильність до виникнення геморою, як і до інших судинних захворювань, може передаватися спадково. Але здоровий спосіб життя часто допомагає запобігати її розвитку.