Ви є тут

Як обрати правильний одяг для тенісу?

28.06.2018

Кожному хочеться виглядати гарно та підтягнуто. Дівчата мріють про плаский животик та підтягнуті сідниці, а хлопці малюють в своїй уяві привабливий прес та величезний біцепс. Але для цього мало правильного харчування, достатньої кількості води та регулярного, міцного сну. Аби зберегти форму та виглядати здоровим та бадьорим, потрібно займатись спортом. Не всі можуть займатись боксом, футболом чи волейболом, далеко не кожен здатен навчитись плавати. Якщо ви досі не обрали для себе той вид спорту, що стане улюбленим, зверніть увагу на теніс. На перший погляд може видатись, що це один з найлегших видів спорту, який не потребує довгого навчання та великої витривалості. Але це не так, адже зіграти повноцінну тенісну партію під гарячим сонцем може далеко не кожен.

Окрім того, спортсмени-початківці часто забувають, наскільки важливим є правильний одяг при занятті спортом. Саме на цей аспект звертають чималу увагу професіонали, які обирають для себе одяг у спеціалізованих магазинах, підбираючи його по розміру та комфорту. Придбати одяг для тенісу можна тут, але варто пам’ятати, що є декілька порад, на які потрібно звернути увагу при виборі спортивного екіпірування.

По-перше, одяг має подобатись гравцеві. Це головне. Треба підібрати екіпірування, у якому будеш почувати себе зручно та впевнено. По-друге, не варто забувати про те, що професійного гравця або ж гравця-початківця, який поки мріє стати професіоналом, не повинно ніщо обмежувати.

Також варто звертати увагу на те, щоб на одязі були відсутні шви, чи інші матеріали, які можуть натирати чи здавлювати шкіру. Окрім того, варто звернути увагу на добру здатність убирати вологу та швидко висихати. Це не менш важливий показник, який допомагає зробити гру для гравця більш комфортною, особливо в жарку погоду. При пошитті такого одягу варто звертати увагу на натуральні та синтетичні волокна, адже не всі види тканини призначені для створення спортивного одягу. І головне – кожна деталь екіпірування в залежності від того, чи це футболка, чи кепка, чи інший елемент професійного спорядження повинен відповідати розміру. Завелика чи занадто вузька футболка може стати причиною значного дискомфорту та поганої гри.

При виборі спортивного одягу також варто звертати увагу на бренд, який виготовив речі, адже перевірені торгові марки гарантують якість своїм клієнтам та лише задоволення від занять спортом.