Ви є тут

ЖК "Крона Парк": поринь у природу з головою

28.06.2018

Забудовників на сучасному ринку будівництва стало так багато, що кожен з них прагне втримати свого клієнта та запропонувати йому найбільш комфортні умови для проживання. При такому інтенсивному розвитку технологій досягти максимального впливу на покупця не важко, набагато складніше – втримати цей ефект. Наприклад, у Києві масово виростають елітні новобудови, що розташовуються в найрізноманітніших куточках міста, а от житловий комплекс Крона Парк – Бровари, що знаходиться неподалік столиці, вражає своє унікальністю.

Що являє собою цей житловий комплекс?

«Крона Парк» знаходиться поза межами шумного міста, гамірної цивілізації, а тому проживання в новому, комфортному будинку бізнес класу може подарувати повну гармонію та відчуття безперервного зв’язку з природою. Ми настільки рідко потрапляємо до лісу чи парку, по вуха застрягнувши в буденній рутині, що розробники цього проекту подбали, аби ми мали змогу відпочити не лише фізично, а й духовно.

Чи варто довіряти цьому забудовнику?

Безумовно. Компанія «Альянс Новобуд», яка вже не перший рік презентує свої послуги на будівельному ринку нашої країни, зарекомендувала себе як надійна, найбільш наближена до споживача компанія.

Попри те, що новий житловий комплекс знаходиться поза межами міста, а його територію обіймає зелений, густий та могутній ліс, забудовники постарались зробити житлову площу максимально комфортною для своїх клієнтів. У цьому житловому комплексі вдало поєдналась природа та сучасні технології: будинки мають різну висоту та різне планування. Це допоможе кожному знайти саме той варіант ідеального житла, яке не доведеться перебудовувати. Ба більше, усі будинки зведені з використанням екологічно чистих, надійних та перевірених матеріалів, що гарантує цілісність та безпеку споруди. Також забудовник пропонує цілу низку додаткових послуг, які можуть знадобитись клієнту та які входять безпосередньо до купівельного договору.

Які ще переваги має ЖК «Крона Парк»?

Якщо не враховувати вдале планування та добре продумане розташування новобудови, то житловий комплекс має повноцінну інфраструктуру. Жителів цього будинку повністю забезпечать магазинами, різноманітними клініками, дитячим садочком та школою.

Тут навіть подбали про тих, хто ще не встиг придбати власне авто. У такому випадку вам буде цікаво дізнатись, що біля будинку встановлена зупинка громадського транспорту, що дозволить без перешкод та за лічені хвилини добратись до столиці України.