Ви є тут

Як вивчити французьку мову самостійно?

10.06.2018

Знання іноземних мов вкрай потрібне у сучасному світі. Вміння розмовляти тією чи іншою мовами, зазвичай дає великі перспективи, більше шансів працевлаштування і чимало інших переваг. Зазвичай усі вивчають англійську, адже цією мовою розмовляє майже весь світ. Та окрім англійської, багато хто мріє вивчити й інші мови, наприклад найромантичнішу у світі -  французьку.

Французьку мову вважають дуже складною тому багато хто вагається чи зможе осилити таке навчання. Але як показує практика, французьку мову теж можна вивчити і навіть самостійно та вдома. Варто ввести в пошуковику запит: французька мова уроки, і перед Вами з’явиться чимало варіантів. Не завадить і декілька уроків з репетитором, особливо на початках Вашого навчання. Та перед тим, як приступити до вивчення французької мови, варто прочитати певні правила дотримуючись котрих, навчання вдасться легше і буде продуктивнішим.

Не прагніть вивчити все і одразу

На початку Ваш мозок отримає дуже багато нової інформації, тому важливо його не перевантажити. Намагайтеся вчити мову повільно, не намагаючись якнайшвидше пройти якомога більше уроків. Таким чином, Ви довше сприйматимете нову інформацію.

Не зазубрюйте інформацію

Напевно кожен знає, що просто зазубрена інформація дуже швидко забувається. Тому щоб дарма не витрачати свій час, в жодному разі так не робіть. Варто багато і  повільно читати. Обирайте тексти і слова, котрі Вам до вподоби, так вони швидше вріжуться у Вашу пам'ять. Якщо ж справа стосується нового правила, то теж варто його декілька разів вдумливо перечитати, а на наступний день спробувати прочитати ще раз і Ви побачите відчутний результат.

Варто визначитися і напрацювати корисні навики

Для початку варто визначитися, що саме Ви хочете якнайкраще розвивати. Це може бути розуміння написаного тексту, вміння його читати, вміння розмовляти, розуміти співрозмовника чи ж вміння писати. Тренуйте котрийсь з цих навиків не думаючи в той момент, як у Вас справа з іншими.

Правильно «дозуйте» заняття

Не варто одразу з перших занять, обирати ті, що тривають півтори-дві години. Для початку достатньо буде і 20-хвилинного уроку. А вже через місяць-два можна займатися і по дві години.

Постійно мотивуйте себе

При вивченні французької мови, постійно пам’ятайте для чого Ви її вчите, що це дасть Вам у майбутньому, та ще чимало причин, що спонукали Вас до цього навчання. Саме постійна мотивація не дасть опустити руки в критичний момент.
Вивчайте мову легко і продуктивно, це однозначно те, на що варто витратити власний час.