Ви є тут

Скейтбординг - хобі чи спорт?

08.06.2018

У швидкому та сучасному світі завжди хочеться бути креативним, яскравим та помітним. Активна людина – помітна людина. Але чомусь молодь часто вибирає банальні хобі та розваги, а могла б займатись тим, що водночас корисне та приносить задоволення. Усе популярнішим серед підлітків стає скейтбординг. Щоправда, часто початківці розчаровуються в собі, коли вперше стають на скейт. Адже у крутих фільмах з улюбленими акторами все виглядає так просто! Насправді ж, аби робити карколомні трюки, перестрибувати через об’єкти та робити крутезні повороти, доведеться багато навчатись. А щоб навчання було приємним та легким, варто знати, як і де обрати правильний скейт. Початківцям часто радять спробувати скейт пенні, оскільки він досить зручний та легкий у користуванні, а придбати їх можна на сайті SuperPupers.

Як обрати хороший скейт для початківця?

Так, колір, малюнок – усе це дуже класно. Але якщо скейтбординг – це не просто хобі, а покликання душі, то обирати потрібно з розумом.

Перш за все, варто звернути увагу на кількість кульок, що кріпляться до дошки. Чим їх більше, тим сама дошка буде міцніша та слугуватиме довше. Але варто пам’ятати, що чим більша кількість додаткових деталей, тим скейт важчий, а робити на ньому складні трюки – важче. Оптимальна кількість кульок – 6-7.

Розмір дошки відіграє не меншу роль. Початківцям радять обирати дошку ширшого розміру, адже під час приземлення на неї легше потрапити ногами. Більш досвідчені скейтери обирають вужчі моделі, аби мати змогу використовувати більшу амплітуду руху, яка дозволяє розвертати скейт у повітрі.

Про підвіски теж не варто забувати. В ідеалі вони мають бути такого ж розміру як і сама дошка, а ще краще – трішки меншими. Завеликі підвіски можуть стати причиною серйозних труднощів та навіть травм, особливо на початкових етапах опанування скейту.

Головне пам’ятати, що скейтбординг – це своєрідний вид спорту. Тут все не буває легко, але ті, що зуміють підкорити собі цю дошку, викликатимуть справжній захват в навколишніх. Погодьтесь, ви, мабуть, помічали скейтерів-професіоналів на спеціальних майданчиках біля свого будинку, звертали увагу на спосіб їхнього пересування. Виглядає це дійсно круто. А окрім того, таке хобі є ще й корисним, адже допомагає тримати тіло в тонусі, підтримувати гарну форму та допомагає пропрацювати всі суглоби, які перебувають у постійному напруженні під час виконання довготривалої сидячої роботи.