Ви є тут

Як вибрати надувний басейн?

15.05.2018

Вже зовсім скоро розпочнеться спекотне, яскраве літо. Чудова пора відпусток, пляжного відпочинку і теплих днів. І чудово якщо у ваших планах є морська відпустка чи бодай відпочинок на березі річки, але якщо ж до найближчих водойм вам далеко і поїхати немає можливості, то можна влаштувати не гірший відпочинок на дачі просто на власному подвір’ї.

В цьому вам чудово допоможе надувний басейн. Всі звикли, що басейн це ознака багатства, адже саме в шикарних будинках, найчастіше є басейни, а простим людям така розкіш зась. Та якщо мова йде про надувний басейн, котрий до слова неймовірно простий і зручний у використанні, то таке задоволення вже точно кожному по кишені.

Тепер не потрібно копати величезну яму, підводити чимало комунікацій, варто лише замовити басейн в одному з таких магазинів, як наприклад Aquapolis.ua. Басейн вам привезуть в найшвидші терміни і вже через декілька годин він буде готовий до чудового відпочинку для всієї сім’ї.

Є декілька критеріїв вибору басейну

Форма басейну

За формою такі басейни бувають круглі, прямокутні і овальні.

Матеріал надувного басейну неймовірно міцний і витримує чималі навантаження води і людей. Для встановлення басейну не потрібно спеціальної підставки чи заздалегідь заготовленого місця. Його можна встановити на будь-якій рівній поверхності.

Ще одна неймовірна перевага такого басейну – його практичність. Басейн в здутому вигляді займає неймовірно мало місця і його запросто можна перевозити у багажнику автомобіля.

Об’єм

Дорослі басейни бувають від 2 000 до 10 000 літрів.Такі басейни можуть вмістити від 3 до 7 людей відповідно.

Є і дитячі басейни, котрі об’ємом на 45-300 літрів і вміщають дві дитини.

Розмір

Звичайно, що обирати розмір басейну кожен повинен індивідуально. Це залежить від розміру вільної площадки, на котрій ви можете встановити басейн. Можна обрати компактні моделі до двох метрів діаметром, але якщо місця у вас багато і хочеться відпочивати всією сім’єю то звичайно краще придбати басейн з діаметром в 4-5 метрів.  Щодо висоти стінок, то вони теж бувають різними. Якщо у басейні часто купатимуться діти то варто обирати стінки до 60 сантиметрів висотою. Для дорослих є басейни і з 90-сантиметровими стінками. Також в комплекті до таких високих басейнів пропонують драбинку.

Комплектація

Зазвичай хороші профільні магазини, як вищезгаданий "Aquapolis", надають всю необхідну комплектацію. Це і насос з фільтром, засоби за доглядом, чохол, підкладка і всі інші необхідні речі, котрі знадобляться при користуванні басейном.