Ви є тут

Зробіть свій відпочинок на літній терасі розкішним

10.05.2018

Нарешті прийшла пора, коли можна розслабитись та відпочити. І допоки ще немає можливості взяти відпустку та гайнути на море, є шанс насолодитись теплими вечорами в приємній компанії на літній терасі. Але щоб такий відпочинок був справді комфортним, потрібно обрати такі меблі, що створять відчуття розкоші та легкості. Придбати такі меблі можна в магазині AMF, де представлений широкий вибір товарів не лише для тераси, але й саду.

З чого найчастіше виготовляють меблі для тераси?

Найчастіше використовують ті матеріали, що є стійкими до вологості та вітру. Стільці та дивани найчастіше виготовляють з металу та пластику. Дерево використовують рідше, проте воно виглядає набагато стильніше. Перед вибором матеріалу, з якого будуть виготовлятись меблі для вашої тераси, варто звернути увагу на зовнішній екстер’єр: пейзаж повинен гармонійно вписуватись у вигляд вашої тераси, а меблі, що будуть знаходитись на вулиці, повинні відповідати загальній картині природи.

Які меблі для терас пропонує компанія «Art Metal Furniture»?

По-перше, варто зауважити, що краще обирати цілий комплект меблів для тераси чи саду. Повноцінне оформлення дасть змогу побачити цілу картину, створить відчуття завершеності. Адже якщо підбирати матеріали окремо, то можна не вгадати з кольором чи помилитись з розміром.

Найкраще для невеличкої тераси підійде стандартний комплект, який уміщує в собі стіл та чотири стільці. Якщо ж дозволяє площа вашої тераси, то до комплекту можна додати ще й диван та журнальний столик. Також часто як аксесуари замовляють підставки для ніг. А якщо на території вашого будинку знаходиться басейн, то можна замовити ще й шезлонги, що зроблять літній відпочинок максимально комфортним.

Також варто звернути увагу на додаткові аксесуари: якщо меблі виготовляють з твердих матеріалів, то сидіти на них може бути не зовсім комфортно. Тоді можна придбати спеціальні м’які подушки. Можна вибрати будь-який дизайн, що зробить вашу терасу такою, що звідти не захочеться йти.

Перед тим як обирати меблі, подумайте, в якому стилі ви б хотіли оформити свою терасу. Оберіть кольорову гаму, спробуйте поєднати її з цікавим, строкатим візерунком. Також подбайте про те, щоб після дощу тераса виглядала красиво, а якщо не вдається – купіть спеціальні елементи покриття, що допоможуть вам довше зберегти красивий, стильний та елегантний вигляд вашої тераси.