Ви є тут

Поради, як відрізнити чоловічі кільця-печатки від перснів

06.04.2018

Ювелірні прикраси. Скільки всього зараз можна знайти! Багато хто вважає, що більшість аксесуарів дістаються виключно жінкам, але це помилка. Для чоловіків ювеліри підготували величезну колекцію, яка теж вражає.

Печатки, персні — на будь-який смак і стиль. У багатьох виникає питання, хіба між цими предметами є різниця? Це ж однакові аксесуари, чи ні?

Запам'ятайте, чоловічі кільця-печатки відрізняються від перснів і між ними є істотна різниця. Про це не варто забувати при замовленні прикрас через інтернет-магазин «Онікс», щоб потім не отримати неприємний сюрприз.

У чому відмінність між виробами?

Печатка

Ця прикраса спочатку використовувалася не в якості декоративної, а як спосіб розпізнавання особистості. На ній зображували родовий герб та інші особливості. Нею запечатували кореспонденцію, звідси і її назва.

Головні особливості:

  • це виключно чоловічий виріб;
  • носять аксесуар на мізинці;
  • на поверхні зображені різні малюнки, символи.

Перстень

Це прикраса на руку з дорогоцінною або напівдорогоцінною вставкою всередині. Перстень одягали, щоб продемонструвати свій статус в суспільстві.

Основні риси:

  • персні носять чоловіки і жінки, тільки різного дизайну;
  • персні не мають прихованого змісту;
  • в порівнянні з печатками більш елегантні.

Що ж вибрати?

Якщо не так добре знаєте людину, але хочете зробити їй приємне, віддайте перевагу персню. Вам потрібно тільки підібрати камінь. Що стосується печатки, то подарувати прикрасу навмання не вийде. Ви повинні добре знати людину, бо на поверхні прикраси зображують різні символи. Тому підійдіть до цього питання вкрай серйозно.

До того ж не забувайте звертати увагу й на інші моменти:

  • дорогоцінний матеріал;
  • розмір;
  • товщина прикраси.

Забудьте про стереотипи щодо того, що чоловіки позбавлені величезного вибору ювелірних прикрас. Колекції для сильної половини людства просто вражають, вони постійно поповнюються новими моделями. Просто потрібно вміти розбиратися у всьому цьому розмаїтті.

З інтернет-магазином «Онікс» ви підберете бездоганну прикрасу, яка точно завоює увагу свого власника. Просто приділіть цьому трохи вільного часу. Дивуйте близьких оригінальними подарунками і не чекайте для цього якогось особливого приводу.