Ви є тут

Як стати успішним ресторатором?

12.03.2018
Автоматизація в кафе

Кожна людина, діяльність якої пов’язана з веденням бізнесу, прагне максимально оптимізувати роботу на власному підприємстві. Це цілком закономірно, адже швидка та ефективна праця – запорука успішності вашої справи, а тому прибуток від такого бізнесу буде перевищувати всі ваші сподівання.

Як же оптимізувати роботу, будучи ресторатором? Якщо заміните персонал, то витратите додаткові зусилля та час для навчання «новобранців». Якщо придбаєте нове, абсолютно модернізоване обладнання для кухні, то витрачені шалені кошти повернуться до вас не скоро. Проте якось же потрібно зробити так, щоб робота на кухні «кипіла», а клієнти та персонал завжди залишались задоволеними в стінах вашого ресторану чи кафе.

Тож, відповідь проста: щоб бути успішним ресторатором, автоматизуйте роботу вашого закладу. Так, саме автоматизація в кафе – найкращий і найкоротший шлях до швидкого та продуктивного обслуговування.

Автоматизація в кафе – короткий шлях до успіху

Спеціально для тих, хто прагне вести свою справу на найвищому рівні, було створено програму «POS Sector». Вона дозволяє оформлювати клієнтські замовлення максимально швидко, не займаючи при цьому дорогоцінний час та зайві зусилля.

Однією з переваг використання такої програми є зручність та простота. Так, її інтерфейс чітко відповідає структурі та змісту вашого меню, тому призвичаюватись до нововведень працівникам вашого закладу не доведеться.

Найбільший «плюс» при користуванні програмою «POS Sector» є те, що під час виконання замовлення відбувається і списування продуктів, необхідних для приготування обраної страви. Інгредієнти зі складу списуються одночасно з вибором страви, тому не доведеться робити зайвих перерахунків і здійснювати постійні перевірки. Все просто, адже система дає чітку інформацію відповідно до того, що ви очікуєте.

Програма враховує і будь-які непередбачувані моменти перебування клієнта в вашому закладі, зокрема, розподіл рахунку на кількох людей, перерахунок у випадку посадки за інший столик чи особливі побажання до кухара. Тож, багатофункціональність системи дає змогу реалізувати всі примхи ваших клієнтів.

Так, автоматизація роботи вашого закладу допоможе налагодити гармонійну взаємодію між клієнтами та персоналом. Пам’ятайте: успіху досягає лише той ресторатор, який в першу чергу думає про своїх відвідувачів, а час та зручність для клієнта – найкращий показник для вибору саме вашого закладу.