Ви є тут

Електричні прилади у вашому будинку повинні бути захищені: стабілізатор напруги в допомогу

07.03.2018

Споживання електроенергії в сучасних умовах постійно зростає, а ось тенденції до збільшення генеруючих станцій в Україні поки не відзначається. Таким чином, цілком імовірно, що через якийсь час виникне питання дефіциту. І якщо воно не буде вирішене заздалегідь, то якість електричної енергії знизиться. Цілком можливо, що почнуться добові просідання напруги, здатні виводити з ладу побутові прилади, електроніку і електрообладнання.

Про захист слід подумати заздалегідь

Можливе погіршення якості електропостачання змушує населення вже зараз замислитися про можливі способи вирішення питання нормальної експлуатації електроприладів та побутової техніки в майбутньому. І забезпечити захист свого будинку від подібних неприємностей можна вже зараз. Для цього існує два ефективних способи:

Однак незалежний генератор струму в умовах міської квартири експлуатувати неможливо. Занадто багато шуму і наявність вихлопу. Крім того вартує він дуже дорого і вимагає високих експлуатаційних витрат. Набагато зручніше, дешевше і вигідніше купити для квартири чи будинку безшумний стабілізатор, особливо якщо він буде працювати в парі з блоком безперебійного живлення.

Що таке стабілізатор напруги?

Сучасне стабілізуюче обладнання для домашнього використання - це електротехнічні пристрої, здатні захистити електроприлади та побутову техніку в вашому домі від непередбачених перепадів напруги в мережі, змін частоти струму і коротких замикань при різній підключеної потужності. Це обладнання вже давно стало повсякденною технікою в багатьох приватних будинках і квартирах. Ціна таких стабілізаторів напруги залежить від технічної складності конструкції, кількості виконуваних функцій, потужності і рівня надійності обладнання.

Існуючі моделі сучасних стабілізаторів

При пошуку необхідного обладнання, в інтернет-магазині «Вольтмаркет» ви можете вибрати найрізноманітніші пристрої, які можна розділити на наступні групи:

 • компактні електромеханічні трансформаторного типу з рухомою щіткою, що перемішується по обмоткам для зміни напруги на необхідну;
 • надійні і прості в обслуговуванні симісторні стабілізатори, здатні підтримувати напругу без зміни потужності;
 • довговічні пристрої релейного типу, які добре працюють при перевантаженнях, не займають багато місця і відрізняються високим рівнем надійності;
 • найновіші інверторні стабілізатори з подвійним перетворенням, що гарантують нормальне електропостачання при напрузі в мережі від 90 Вольт.

Також можна знайти кілька гібридних моделей, принцип роботи яких поєднує можливості і характеристики перерахованих вище груп устаткування. Вони відрізняються високою точністю стабілізації, миттєвою реакцією на зміни в мережі і плавним регулюванням.

Основні критерії вибору

В принципі будь-який тип стабілізатора здатний забезпечити стабільну напругу в квартирі або приватному будинку. Тому при виборі пристрою для того, щоб купити, слід визначити свої вимоги до:

 • потужності з урахуванням 25% запасу;
 • кількості електричних фаз;
 • функціональним призначенням;
 • швидкості спрацьовування;
 • надійності конструкції;
 • рівню шуму при роботі;
 • габаритними розмірами.

Перед тим як купити пристрій, ви завжди можете отримати консультацію у фахівців інтернет-магазину «Вольтмаркет» про технічні особливості і вартості різного стабілізуючого обладнання.