Ви є тут

Красиві речі для вашого будинку

12.02.2018

Безликі інтер'єри, кімнати без «образу» і індивідуальності давно відійшли в минуле. Сучасні приміщення оформляються в кращому для господаря стилі. Але щоб підкреслити вишуканість і оригінальність інтер'єру, неможливо обійтися без аксесуарів. Ці елементи роблять кімнату завершеною, дозволяють розставити акценти, створити затишну атмосферу.

Аксесуари - це не тільки красиві речі, які грають декоративну роль. Величезна кількість елементів є ще і функціональним доповненням приміщення. Світильники, текстиль, подушки, дрібні деталі меблів корисні в повсякденному житті і підкреслюють індивідуальність кімнати, вишуканий стиль її оформлення, витончений смак господаря.

Класифікація щодо розміщення

Залежно від місця розміщення можна класифікувати декоративні деталі на такі групи:

  • кухонні;
  • для вітальні та спальні;
  • для ванної кімнати;
  • для коридору.

Щоб чітко витримати стиль оформлення кімнати, важливо, щоб речі і предмети були не тільки красивими, але і функціональними. Для вітальні або спальні часто використовуються декоративні подушки, нічники, годинник, килимки або пуфи. Для кухні можна придбати баночки для спецій, сільнички і перечниці, підставки для ложок, хлібницю і інші функціональні аксесуари.

Універсальними варіантами прикрас, які можна розмістити в різних кімнатах, є вазони, лампи, горщики з кімнатними рослинами і статуетки. З даними елементами можна фантазувати. Аксесуари комбінуються і легко поєднуються з іншими предметами. Головне - не перестаратися! Велика кількість нехай і красивих елементів декору не перетворить кімнату, а захарастить її.

Рекомендації по вибору

Підібрати аксесуари для прикраси кімнати можна самостійно або за допомогою послуг дизайнера. За допомогою порад і рекомендацій фахівця вдасться не тільки вибрати правильні елементи, але і грамотно розставити їх в приміщенні, відбиваючи строгість, мінімалізм, романтичність або екстравагантність стилю виконання.

Оптимальним варіантом є планування основних аксесуарів на етапі розробки всього інтер'єру. Але навіть маючи затишний і функціональний куточок для відпочинку і роботи, можна завжди знайти дрібні деталі і прикраси, які наповнять її життям і настроєм. Подарунки від близьких, колег, друзів стануть непростими прикрасами, а символами приємних спогадів.

Магазин красивих речей

Сучасний асортимент аксесуарів вражає своєю різноманітністю. Серед великого вибору декоративних елементів кожен бажаючий підбере варіант, який підходить по стилю приміщення, смакам і уподобанням. Останні модні тенденції для прикраси будинку зібрані в магазині Zara Home. Тут продемонстровані стильні декоративні прикраси для будь-якого приміщення. Вони легко стануть органічною частиною вишуканого інтер'єру. Без послуг професійного дизайнера ви зможете підібрати:

  • постільну білизну;
  • кухонний посуд;
  • столові прилади;
  • модні аксесуари і стильні прикраси.

Сотні товарів з різних категорій прикрасять кожен куточок, наповнивши його фарбами і «життям». Але існує одна проблема, яка стане трудністю в придбанні американських декоративних аксесуарів. Магазин Zara Home функціонує на території США. І навіть покупка через онлайн-бутік не завжди можлива. Але альтернатива є!

Ваша персональна доставка

Компанія OrderWorld рекомендує: займайтеся шопінгом, а співробітники фірми візьмуть на себе всі нюанси оплати товарів і транспортування американської продукції. Доставка з інтернет-магазину Zara Home здійснюється протягом 2-3 тижнів.

Вам не варто хвилюватися щодо якості продукції або розбиратися у всіх нюансах співпраці з американським брендом. Досить знайти товар на сайті, відправити посилання на нього співробітникам компанії, оплатити покупку - і можете сміливо представляти, як стильний якісний аксесуар буде виглядати на тому чи іншому місці.

З послугами компанії OrderWorld шопінг стає ще приємніше і цікавіше, адже асортимент товарів не обмежується його походженням і місцем реалізації!