Ви є тут

Кілька порад для жінок, які прагнуть крокувати в ногу з тенденціями стилю

09.02.2018

Чи спостерігали ви, як змінювався за останні десятиліття стиль? Що і як одягнути на себе, щоб бути стильним? Та й узагалі, що сьогодні розуміють під цим величним словом – «стиль»?

Так, кожна людина, а особливо жінка, завжди прагне бути красивою і привабливою, модною і незалежною, одним словом, стильною. Що ж найкраще допомагає представницям прекрасної статі в цьому? Ну звісно ж, одяг, а якщо бути відвертим до кінця, – взуття. Один із провідних французьких дизайнерів минулого століття, Крістіан Лубутен, часто любив повторювати: «Взуття змінює мову вашого тіла. Воно підносить вас і фізично, і емоційно».

Тож, яке взуття слід обрати жінці для того, щоб завжди і у всьому перебувати на висоті?

Найкращий вибір для жінки ХХІ століття – кросівки. Практично, стильно і зручно – ось якими ключовими словами можна описати цей різновид взуття. Саме такі характеристики сприяють створенню ідеального образу справжньої ділової леді – жінки, якій підвладне усе.

Чудові весняні жіночі кросівки в інтернет-магазині «Alex Bell» – це поєднання високої якості, стилю і практичності. А хіба саме не ці фактори є найактуальнішими на сьогодні, в час шаленого ритму життя?

Які весняні жіночі кросівки є найвигіднішим вибором для вас?

Перш за все, жінка завжди повинна пам’ятати: вона вартує тільки найкращого, а найкращим взуттям називають те, яке виготовлено з високоякісної натуральної шкіри або замшу. Так, обравши для себе річ зі штучного матеріалу, можна ризикувати власним здоров’ям і загальним іміджем (адже таке взуття може спричиняти неприємний запах ніг!). Тому, якщо вам небайдужа думка про вас оточуючих і стан вашого здоров’я, орієнтуйтеся лише на натуральні матеріали.

Наступний, проте не менш важливий критерій вибору хорошого взуття, – якісна підошва. Те, наскільки зручною виявиться придбана річ, напряму залежить від підошви. Оскільки весняний період, здебільшого, характеризується відносним теплом, то найкращим різновидом підошов для весняних кросівок слугуватиме виріб із поліуретану – матеріалу, який стійкий до зносу і має легку вагу, гнучкий та чудово підходить до такого взуття.

Останній, проте чи не найвагоміший фактор, – дизайн. Так, саме дизайн дуже часто стає вирішальним моментом при підборі жінкою взуття. Погодьтеся: красиве зовнішнє оформлення завжди підкреслюватиме ваш особистий смак і власну індивідуальність. При цьому навіть найменша деталь (приміром, візерунок) зробить кросівки унікальними з-поміж багатьох інших. Тому не варто боятися зайвий раз додати собі витонченості.

Тож, зваживши усі фактори підбору стильних і практичних кросівок, завжди прагніть придбати те, на що ви заслуговуєте найбільше, і тому – обирайте тільки найкраще!