Ви є тут

Лікування раку стравоходу: в чому особливості?

11.01.2018

Лікування раку стравоходу - одне з найважливіших напрямків роботи фахівців українського Центру томотерапіі. Практика свідчить про те, що дане захворювання досить поширене. Перші симптоми недуги - проблеми з ковтанням жорсткої їжі. Такий стан виникає через звуження стравоходу. Рак в цьому випадку розвивається у літніх пацієнтів, а також у молодих людей. У будь-якому випадку, для призначення ефективного лікування фахівці проводять діагностику, враховують вік пацієнта, його стан, а також стадію захворювання.

Причини виникнення хвороби

Причини утворення даного онкологічного захворювання, як і будь-якого іншого, не відомі фахівцям до кінця. Величезну роль відіграють дратівливі чинники. Вони чинять негативний вплив на слизову. Клітинні зміни поступово наростають, потім - призводять до злоякісного переродження тканин організму. Відповідно, онкологія починає розвиватися.

Фактори, що провокують розвиток захворювання

Як і будь-яке інше захворювання, рак стравоходу вимагає поштовху для подальшого розвитку. Його можуть провокувати такі негативні фактори:

  • вірус папіломи;
  • авітамінози, тютюнопаління, нездоровий раціон;
  • часте споживання спиртного, тютюнопаління, спадковість.

Перші стадії захворювання протікають без будь-яких симптомів. Після розростання злоякісного новоутворення стан пацієнта погіршується - він може відчувати нудоту, ядуха. Ознака останньої стадії захворювання - порушення роботи сусідніх органів, гострі болі. Відповідно, дуже важливо, щоб діагностика пацієнта проводилася на останній стадії. Завдяки цьому шанси на одужання будуть підвищуватися.

Лікування раку стравоходу

Як проводиться лікування недуги, ві можете дізнатися, перейшовши за посиланням - tomocenter.com.ua/lechenie/lokalizatsii-zlokachestvennykh-opukholey/rak-pishchevoda/. Фахівці здійснюють вибір найбільш підходящої методики після проведення діагностики. Терапія націлена на досягнення ефективного результату з мінімальними наслідками. В процесі лікування кожного пацієнта розробляється індивідуальний план. Завдяки цьому вдається досягти кращих результатів.

В процесі затвердження індивідуального плану бере участь група фахівців. До її складу входить клінічний онколог, а також радіолог, хірург і медичний фізик. Практично всім пацієнтам призначають хіміотерапевтичні процедури. Вони проводяться в умовах денного комфортабельного раціону.

Для отримання консультації можна зателефонувати за вказаним номером телефону. Представник УЦТ запише пацієнта на прийом до фахівця. Для зв'язку з оператором можна також відправити заявку на сайті для безкоштовної консультації.