Ви є тут

Маски для волосся: підходимо відповідально до вибору

07.12.2017

Маска для волосся - обов'язкова складова по догляду за жіночими локонами. Саме цей засіб повертає волоссю здоровий стан і красивий вид, надає блиск і вирішує ряд проблем.

Але, незважаючи на всю ефективність продукту, з вибором легко помилитися: неприпустимо застосовувати один і той же варіант маски для сухого, пошкодженого або жирного волосся - кожен тип локонів вимагає окремого, ретельно обраного косметичного продукту.

А, отже, масками для волосся потрібно користуватися, враховуючи їх тип, а також беручи до уваги загальний стан і поточні проблеми, які маска повинна вирішити - зволожувати або підвищити зростання, зменшити випадіння або ламкість волосся.

Типи масок

Орієнтуючись на потребу нашого волосся, варто виділити наступні типи масок:

1) маска, яка доглядає;

До складу даного засобу входить ряд вітамінів і корисних компонентів, які в буквальному сенсі "працюють" з нашими волоссям - роблять його максимально живим, блискучим, зволожують і полегшують процес розчісування.

Готовий варіант засобу варто наносити на вологе волосся на п'ятнадцять хвилин, щоб корисні властивості складу вбралися в нього, а потім змивати теплою водою.

Як правило, такі маски застосовуються з метою профілактики раз-два в тиждень: вони ідеально підійдуть для нормального волосся.

2) живильна маска;

До складу продукту повинні бути включені протеїни, масла і вітаміни, а також екстракти рослин або трав. Тобто маска повинна бути максимально натуральною і корисною і ефективно насичувати локони своїми компонентами.

3) маски для росту волосся;

Такі засоби позитивно впливають на структуру волосся, роблячи наші локони більш здоровими, і найголовніше - активують їх зростання, підвищуючи густоту, зміцнюють локони.

4) маски від випадіння волосся мають лікувальні властивості: завдяки регулярному використанню і травам і активним речовинам, які містяться в їх складі волосся відновлюється і істотно знижується його випадіння;

5) маски для пофарбованого і пошкодженого волосся;

Такі косметичні продукти потрібні для локонів, які пережили часті фарбування, хімічні завивки і страждають від постійного використання фенів, плойок і прасок.

Крім того не забувайте, що пофарбовані пасма вимагають додаткового живлення від складу маски по всій довжині волосся, а також в ряд основних завдань маски входить тривале збереження кольору.

Найпоширенішими є чотири типи локонів - нормальні, сухі, жирні і комбіновані.

Але крім типу волосся, намагайтеся орієнтуватися і на проблеми, які повинна вирішити маска - усунути сухість і зволожити, стимулювати зростання або боротися з випаданням, знизити пошкодження і надати здоровий вигляд.

Джерело: https://www.yves-rocher.ua/control/hair/masks/

Додати новий коментар