Ви є тут

Менше проводів, більше функціоналу та мобільності

05.12.2017

Існує три характеристики, на які слід звертати уваги, купуючи шуруповерт.

Так чи інакше, кожен може зіткнутися з необхідністю зібрати меблевий гарнітур, навісити кухонні шафки, розвісити картини або, просто з'єднати гвинтиком куплену книжкову полицю. І це заняття може перетворитися на справжнє пекло, якщо все заздалегідь не обміркувати. Особливо, варто подбати про інструмент здатний значно полегшити роботу. Йдеться про шуруповерт, але і вони бувають різні, як же вибрати відповідний?

Існує три характеристики, на які слід звертати увагу, - це виробник, потужність і тип акумулятора. Природно, якщо ви виберете шнуровий шуруповерт, то третя характеристика (тип акумулятора) вас цікавити не може. Однак, скажімо одразу, акумуляторний шуруповерт - річ більш практична і зручна - ніяких кабелів, мобільність, простота в зверненні, розширений функціонал.

Виробник

Дорогі шуруповерти - дорогі через великі вкладення в систему контролю якості, розвиток нових технологій і нарешті - рекламу. Це, зрозуміло, впливає на ціну кожного конкретного виробу. Тому, вартість шуруповертів відомих виробників і невідомих може відрізнятись п'ятикратно. Але купуючи шуруповерт акумуляторний, наприклад, від Bosch, ви купуєте гарантовано якісний виріб, яке і прослужить довше і в роботі приємніший.

Потужність

Потужність шуруповертів вимірюється в Нм, продуктивні інструменти градуються від 20 Нм - все, що менше цього показника - скоріше варто називати електровикруткою. Бувають і значно потужніші шуруповерти, але так, як основний матеріал з яким працює шуруповерт - це дерево, то 20 Нм - достатньо, для виконання стандартних завдань. А саме: фіксації гвинтів кріплень, стягування елементів меблів болтами і т.д. Таким чином, збільшення потужності, як правило, необхідно, для використання шуруповерта як дриля, а це, як ви розумієте, завдання не основне. Хоча, звичайним (20 Нм) шуруповертом теж можна що-небудь просвердлити.

Акумулятор

Акумулятори бувають двох типів: Літій-Іонні і Нікель - Кадмієві. Останні - непрактичні і використовуються, як правило, в дешевих шуруповертах, тому що вони самі по собі дешевше. Їх найбільший мінус - це т.з. ефект пам'яті. Простіше кажучи, перед новою зарядкою, такі акумулятори потрібно повністю розрядити, в іншому випадку, вони втрачають в ємності. Саме з цього, більшість сучасних шуруповертів працюють на Літій-Іонних акумуляторах.

Виходячи з усього сказаного, радимо звернути вашу увагу га шуруповерт Bosch GSR 12V-15 - це компактний пристрій, який стане в нагоді як вдома, так і на роботі. Завдяки своїм розмірам - (180мм), GSR 12V-15 ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях і свердління отворів над головою. Потужність цього шуруповерта - професійна 30 Нм, також є повноцінний свердлильний патрон - Auto-Lock 10мм. Крім того, в умовах поганої освітленості, вам допоможе вбудоване світлодіодне підсвічування робочої зони, а стежити за рівнем заряду Літій-Іонного акумулятора ємністю в 2 Ач, ви зможете за допомогою світлодіодного індикатора. Також є функція реверсу і змінний акумулятор в комплекті.

Купити GSR 12V-15 за найбільш вигідною ціною, ви зможете відвідавши сайт магазину «Фокстрот».

Додати новий коментар