Ви є тут

Інтер’єр з використанням фотошпалер : за чи проти?

13.11.2017

На сьогоднішній день облаштування ідеальної домівки - це довгий і складний процес. Надскладним завданням, є обрати певний стиль, кольорову гамму, елементи декору . Це зумовлено тим, що існує безліч різноманітних варіантів оформлення інтер’єру і обрати один варіант з тисячі інших, дуже складно.  Сьогодні розглянемо такий елемент інтер’єру,  як фотошпалери. На сьогоднішній день, фотошпалери часто можна зустріти у домівках. Одні вважають їх стильним доповненням, а інші ехом минулого.  Насправді сучасні фотошпалери не мають нічого спільного з минулим, адже це просто витвори мистецтва. Є шпалери 3D , реалістичність яких просто вражає.  Сьогодні є безліч магазинів, що пропонують великий вибір фотошпалер. Ви також можете замовити конкретне зображення і будь-який розмір. Найкраще  купити фотошпалери в інтернет магазині, адже зазвичай там найкращий вибір і безліч категорій.

Для того щоб допомогти вам зрозуміти чи варто купити фотошпалери, ми уточнили у професіоналів всі плюси і мінуси їх використання.

Плюси використання фотошпалер

  • Індивідуальність. Фотошпалери – це зручний спосіб поексперментувати з інтер’єром . Ви можете також обрати власне зображення чи фотографію і будете впевнені, що такого ви не зустрінете більше нігде. Це оригінальне доповнення кімнати.
  • Візуальне збільшення простору. Якщо правильно обрати фотошпалери, то можна повністю візуально змінити розміри приміщення.
  • Яскрава нотка. Фотошпалери допоможуть зробити акцент на потрібній стіні, «розвеселити» одноманітний інтер’єр.
  • Зонування. Якщо у вас квартира-студія чи просто велика кімната яку ви хочете поділити на певні зони, то фотошпалери чудово допоможуть вам у цьому завданні.
  • Доповнення до певного стилю. Якщо наприклад ваш інтер’єр повинен бути у певному стилі, то лавандові поля чудово підійдуть до французьких мотивів чи наприклад гірські пейзажі доповнять екостиль.

Мінуси використання фотошпалер

  • Недешеве задоволення.  Щоб обрані фотошпалери виглядали гарно і не псувалися протягом декількох років, потрібно обирати якісний товар. А це коштує на порядок вище ніж звичайні шпалери.
  • Вимоги до стін. Стіна на котру будуть клеїтись  фотошпалери повинна бути ідеально рівною, без найдрібніших дефектів. Такі стіну можна підготувати володіючи певною майстерністю.
  • Поклейка. Самостійно фотошпалери поклеїти дуже важко. Особливо якщо це великі розміри.
  • Нав’язливість. Якщо обрати дуже яскравий малюнок то можна швидко звикнути до нього, і з часом він ризикує вам набриднути.

Однак вибір залишається за вами. Бажаємо створити свій ідеальний інтер’єр.

Додати новий коментар