Ви є тут

Таємний код хрещення: що наближує нас до Бога?

12.11.2017

Таїнство хрещення нікуди не зникло у сучасному світі, а навпаки, навіть стало своєрідним трендом. Ви звертали ж увагу на те, як ваші знайомі, а може й ви самі прикривали обличчя нехрещених немовлят на фото, що публікували у соціальних мережах? Дійсно, досі зберіг лосі повір’я, що дитину, яка не пройшла таїнство – можуть зурочити. У цьому матеріалі ми розповімо, що дійсно наближує нам до Бога.

Мабуть, хрещення – найперше таїнство, з яким нас знайомлять батьки. Так, певний час панувала думка, що родичі не повинні нав’язувати релігію, проте, силу захисту цей обряд все ж таки дарує. Етнографи ще з ХІХ століття, збираючи фольклор, дивувалися переказам про те, як діти у простому селі до обряду хрещення ні з того, ні з сього могли захворіти. Після обряду безпричинні симптоми знімало, як рукою. Старі люди розповідають: це даровані хрестики для хрещення бережуть малечу. Дійсно, такий символ – це марка, яка визначає близькість людини до Бога.

Хрестик на енергетичному рівні заряджається силою святої води, молитвою. Крім того, за традицією, натільний предмет дарують саме хрещені батьки. Їх сакральне значення – оберігати дитину протягом життя і навіть, у разі чого, повноцінно замінити біологічних батьків малечі. До речі, на західній Україні ці традиції збереглися до наших днів, на відміну від східної.

Де ж новоспеченим хрещеним обрати такий незамінний та мудрий атрибут обряду? Служителі церков рекомендують приносити на хрещення прикрасу з дорогоцінного металу. Обрати хрестик можна тут: https://diamant.kiev.ua/. Деякі скажуть: підійде і простий! Проте, це не так. По-перше, цей подарунок демонструватиме всю любов та піклування до дитини. По-друге, з медичної точки зору дорогоцінні метали – безпечніші.

Часто у сучасних діток через медикаменти виникає алергія та роздратування шкіри при контакті з дешевими сплавами. Срібло, золото допоможе позбавитися цієї проблеми та дозволить ходити з оберегом все життя.

Ланцюжок або мотузочка повинні бути довгими. Деякі навіть радять, що хрестик має діставати до сонячного сплетіння. Це дійсно важливо, адже за церковною традицією зле око не повинно бачити ваш хрестик. Крім цього, не енергетичному рівні він буде захищати найбільший вузол з нервів. Головне у виборі хрестика - усвідомлення того, що ви даруєте не просто дорогоцінну прикрасу, яку можна носити на свята, а сакральний оберіг для носія нового життя.

Вкладайте всю душу та найкращі побажання у те, що даруєте маленькому хреснику.

Додати новий коментар

Вхід через Google