Ви є тут

Як зручно облаштувати кухню

11.10.2017

Кухня - одне з найголовніших і важливих місць в наших будинках. Тут ми проводимо чимало часу як при приготуванні їжі, так і при її поглинанні. Тому облаштування кухонного простору дуже важливо для оптимізації обох цих процесів.

Як же краще облаштувати кухню по-сучасному? Як розставити меблі в маленькій кухні? Адже найчастіше таке питання виникає при наявності невеликої кухні.

Для початку чітко визначте зони вашої кухні: робоча (приготування їжі) і обідня. А тепер пора наповнювати її всім необхідним.

Кухонні меблі

Висувні ящики і навісні шафи - оптимальний варіант для маленької кухні. Кутові шафи, кутові раковини теж мають місце бути і оптимізують простір. Стільниця, може бути висувною, але головне, що місце під нею має використовуватися.

Обідній стіл не повинен бути громіздким, але повинен подовжуватися при необхідності, і при невеликих кухонних метрах, краще придбати стіл із закругленими кутами. Кухонні стільці або табурети - вирішувати вам. Зараз можна знайти стільці, які чудово ховаються під стіл, а можна обзавестися і складними стільцями і підвішувати їх на гачок на стіні.

Кухонний посуд

В першу чергу на кухню необхідно купити кухонний посуд, а саме: каструлі різної ємності (краще однієї фірми - ви тоді будете впевнені, що при зберіганні маленька каструля точно увійде в більшу), сковорода для смаження, сотейник для тушкування, деко для запікання, різні кухонне приладдя (миски, обробні дошки), столовий посуд, столові прибори тощо.

Побутова техніка

Холодильник, плита, духовка - необхідний мінімальний набір.

Мультиварка, витяжка, пароварка, пральна машина і т.п. - все це теж має місце бути у вашій маленькій затишній кухні. Для мультиварки або пароварки можна залишити місце в одній з тумб, витяжка знову ж повинна бути співмірна саме вашим можливостям, як фінансовим, так і гармонійно виглядати на вашій кухні, не перевантажувати загальний вигляд кухні.

Пральних машин зараз дуже багато, різних розмірів і є з вертикальним барабаном. Можна її оформити у вигляді тумби. А поставити її краще на віддалі від вашої робочої зони з приготування їжі, але, якщо місця зовсім мало і іншого місця просто немає, то місце і під стільницею підійде.

В цілому основне в облаштуванні кухні ми розглянули. Вдалих Вам покупок і кухонної гармонії!

Додати новий коментар

Вхід через Google