Ви є тут

Інтимні проблеми у шлюбі: причини та шляхи їх вирішення

12.09.2017

Гармонія в сімейних стосунках залежить від щоденної наполегливої праці. Взаєморозуміння, підтримка, повага та турбота один про одного відіграють важливу роль у збереженні міцних стосунків. Однак не менш важливим є інтимне життя пари. Адже незадоволення сексуальними стосунками може призвести до суперечок, зрад та навіть до розлучення.

На інтимне життя подружньої пари може впливати багато факторів. На початку відносин сексуальні стосунки яскраві та бурхливі, однак з часом бажання може згаснути. Тому чоловікові та дружині потрібно вміти відверто говорити про свої потреби та разом вирішувати проблеми, які стосуються інтимної частини подружнього життя.

Інтимні проблеми у шлюбі

1. Сексуальні дисфункції

Часто проблеми інтимного характеру виникають через сексуальні розлади. До них можуть призводити стреси, проблеми на роботі, психологічні страхи, малорухливий спосіб життя, перевтома або порушення кровообігу. Вирішити цю проблему допоможе аптека Generika.com.ua. Тут можна знайти необхідні препарати, які допоможуть повернути потенцію, радість від сексуальних стосунків та підвищити власну самооцінку.

2. Нестача часу на інтимні стосунки

Дуже часто сімейні пари стикаються з тим, що у шаленому ритмі життя просто не вистачає часу на інтимні стосунки. Напружена робота, діти та побут потребують щоденних зусиль, уваги і часу. Крім того, у сучасному світі дуже багато часу витрачається на інтернет та соціальні мережі. Внаслідок цього чоловікові та дружині не залишається часу один на одного. Психологи радять щиро поговорити та поділитися своїми хвилюваннями. Можливо, нестача часу на інтим – це лише виправдання, а за цим ховаються більш серйозніші проблеми. У такому разі може знадобитися допомога фахівця.

3. Різний рівень лібідо у подружжя

Це одна із проблем, яка часто виникає в житті подружньої пари. Здебільшого, зниження статевого потягу виникає у жінки. Це може бути викликано різними причинами, а саме: народженням дитини, неправильним способом життя тощо. У такому разі фахівці рекомендують чоловікові та дружині частіше говорити один одному приємні речі та більше часу проводити разом. Наприклад, можна цікаво провести вихідні лише удвох, вирушити у захоплюючу мандрівку або піти у вишуканий ресторан. Це допоможе відволіктися від побуту та повернути романтику у стосунки. Щирі та ніжні почуття дозволять повернути гармонію в інтимні стосунки.

Отже, щасливе подружнє життя великою мірою залежить від духовної та фізичної складових. Тому слід завжди бути щирими та відверто говорити про свої страхи або хвилювання. Також варто не забувати влаштовувати один одному приємні сюрпризи та дарувати ніжність.

Додати новий коментар

Вхід через Google