Ви є тут

Саджанці троянд: посадка та догляд за квітами

11.09.2017

Кожен власник дачної ділянки мріє про те, щоб зробити її найкрасивішою і затишною. Цього можна досягти завдяки вирощуванню квітів. Це заняття дуже цікаве і захоплююче. Дуже популярними серед квітникарів є саджанці троянд. Їх нескладно вирощувати, а результат буде приємно дивувати Вас кожен день.
З неповторною ніжністю і витонченістю цих квітів не може зрівнятися ніщо. Троянда відома своїм неповторним ароматом, який покращує настрій і позитивно впливає на психіку. Ці дивовижні квіти почали вирощувати ще в Стародавньому Римі. Зараз з троянди виготовляють варення, роблять на її основі чай, рожеву воду, олію і маски.

Де придбати саджанці троянд

Зараз багато виробників пропонують різні сорти цих квітів. На https://semena.in.ua/semena_tsvetov_1c_20/sazhentsi_trojand_1c_21/ru Ви можете вибрати сорти троянд традиційних забарвлень та екзотичні варіанти, які Ви будете вирощувати з великим задоволенням. Ціни на квіти коливаються в межах 28-89 гривень.

Місце і грунт для посадки саджанців троянд

Перед тим, як придбати саджанці, фахівці радять вибрати місце, де вони будуть рости. Відмінним варіантом на дачній ділянці стане сонячне місце, яке добре провітрюється. Щоб квіти довше зберегли свою красу, вибирайте місце, яке буде знаходитися під променями сонця в першій половині дня. Також важливо, щоб на місці посадки грунтові води не підходили близько до поверхні землі. Грунт не повинен бути заболочений або піщаний.

Посадка троянд

Троянди починають садити, коли вже потеплішає - в квітні або на початку травня. Якщо Ви придбали саджанці троянд в контейнерах, то можете висаджувати їх протягом всього літа, до початку осені. Перед цим необхідно достатньо підготувати грунт і внести добрива. Троянди необхідно акуратно дістати з контейнера, щоб не пошкодити земляний ком. Потім саджанець обережно розміщують в посадковій ямці.

Догляд за трояндами

Раз на тиждень треба рясно поливати кожен кущ. Можна використовувати приблизно 10-15 літрів. Вода не повинна бути дуже холодною, тому рекомендується її набрати попередньо і через деякий час здійснювати полив. В кінці літа квіти поливають вже не так рясно. Землю навколо троянд необхідно періодично розпушувати. Тоді в неї буде краще проникати повітря, а грунт буде добре прогріватися.

Таким чином, троянди - це прекрасний вибір окраси своєї дачної ділянки. Вони будуть радувати Вас своєю витонченістю і дарувати гарний настрій.

Додати новий коментар

Вхід через Google