Ви є тут

Як підібрати колір фарби для стін у квартирі

08.08.2017

Ремонт в квартирі завжди вимагає багато зусиль і вибору якісної продукції. Важливо продумати весь дизайн приміщень, щоб вони гармоніювали. Для цього треба враховувати також кольори стін і вибрати якісну фарбу. Крім характеристик продукції необхідно правильно підібрати колір фарби. Він буде впливати на красу інтер'єру кімнат, затишок і Ваш настрій.

Компанія Farba-service пропонує відмінний вибір стійких і практичних фарб для стін і стель спалень, дитячих кімнат, навчальних закладів, готелів, магазинів, офісів. На farba-service.com/ представлено багато якісної продукції, яка зробить інтер'єр цілісним і унікальним.

Від красивого і вдалого відтінку приміщення буде здаватися візуально ширше, свіжіше і приємніше. При виборі кольору фарби фахівці рекомендують бути дуже уважними. Необхідно продумати дизайн кімнат, щоб меблі, текстиль і килими красиво поєднувалися і доповнювали один одного. Бажано зупинитися на одному головному кольорі і до нього підбирати відтінки.

Також важливо підбирати колір до певного приміщення. Для вітальні можна сміливо підбирати яскраві відтінки. Це дозволить зробити кімнату контрастною і доповнити колір цікавими аксесуарами, красивими подушками і меблями. Тут Ви зможете проводити вечори з друзями і близькими за переглядом улюблених комедій і смачною вечерею. Для спальні добре підійдуть спокійні, пастельні відтінки. Це буде сприяти гарному відпочинку та самопочуттю. Крім того, білі та кремові тони дозволять розширити простір і зробити його затишніше. Кімната відразу наповниться легкістю і стане повітряною. До такого інтер'єру можна підібрати меблі і штори легкого м'ятного відтінку.

При виборі кольору стін для дитячої кімнати запитайте у дитини, який відтінок йому найбільше подобається. Крім того, дітям буде дуже цікаво брати участь в створенні дизайну їх кімнати. Для кухні також відмінно підійдуть жовті та оранжеві тони. Ви будете готувати смачні страви з хорошим настроєм. Зелені і блакитні відтінки допоможуть розслабитися і зняти напругу. Вони позитивно влият на самопочуття людини.

У невеликих кімнатах експерти не радять використовувати контрастні відтінки. Вони здатні ще більше зменшити приміщення і створити не затишну атмосферу.

Важливо, щоб колір Вам подобався. Тому вибирайте його, виходячи зі своїх бажань, а не рекомендацій журналів або порад друзів. Також при виборі кольору враховуйте фактуру стіни. Наприклад, для декоративної штукатурки підійдуть світлі тони.

Таким чином, коли Ви оберете свій ідеальний колір для кімнат, то зможете створити той інтер'єр, про який завжди мріяли, а Ваша квартира стане набагато затишнішою і красивішою.

Додати новий коментар

Вхід через Google