Ви є тут

Воблери для риболовлі та їх різновиди

07.08.2017

Сучасні воблери - це популярний різновид штучних приманок, які особливо затребувані в процесі «полювання» на хижу рибу. З огляду на той факт, що даний виріб може гарантувати бездоганний улов, його прийнято вважати одним з основних фаворитів серед безлічі ненатуральних виробів.

Така приманка характеризується відмінною видимістю, завдяки своїм об'ємним формам. Крім того, досвідчені рибалки також відзначають першокласну гру, яка не залишить байдужим жодного хижака, причому як активного, так і самого пасивного.

На сьогоднішній день різні компанії-виробники пропонують своїм покупцям широкий асортимент воблерів, виконаних з таких поширених матеріалів, як надміцний пластик, якісне дерево або ж надійний метал. Типові зразки можуть мати найрізноманітнішу форму - маленькі рибки, комахи і навіть земноводні. Все залежить від смакових уподобань риби, на яку ви «полюєте».

Що стосується колірної палітри, її вибір також може бути найнесподіванішим. Однак знаючі професіонали своєї справи рекомендують віддавати перевагу голографічному покриттю, здатному помітно посилити відображаючі властивості абсолютно будь-якої поверхні. Такий ефект особливо важливий в каламутній воді, де видимість перебуває буквально «на нулі».

Моделі сучасних воблеров можуть характеризуватися не тільки по колірному відтінку або матеріалу, з якого вони виготовлені, а й навіть по конкретній кількості гачків. Як правило, стандартні вироби можуть мати приблизно один-три гачка максимум.

Завдяки деяким конструктивним особливостям, рибалки можуть використовувати воблери в більш широкому діапазоні в порівнянні з добре всім знайомими блешнями. В основному, ці наживки доцільно застосовувати в глибинних місцях або ж у верхньому шарі води.

Типи популярних

Плаваючі моделі допомагають ловити хижаків на поверхні водойми або на глибині не більше десяти метрів. Завдяки ослабленій тязі волосіні виріб може з легкістю спливати в верхньому шарі води, а, в результаті, відновлення колишньої підмотки, приманка моментально опускається на конкретну глибину. Як правило, такі воблери прийнято використовувати в водоймах на середніх глибинах, де відзначена невелика підводна течія.

Потопаючі моделі можна застосовувати на глибині, яка варіюється від 5 до 15 метрів максимум. Ці вироби візуально нагадують блешню, яка обертається. Якщо рибалка буде активно використовувати повільну проводку, воблер може «працювати» практично на самому дні, поки швидкість проводки не почне потроху підніматися, тим самим «виштовхуючи» воблер на поверхню - в верхній шар води.

Короткі приманки, які прийнято називати «кренк-Бейтс» - це ідеальне рішення для легких вудлищ. Такі вироби можуть показати всі свої переваги при здійсненні закидів приманки на особливо далекі дистанції. Вони можуть бути декількох видів: плаваючі або потопаючі. Деякі «кренк-Бейтс» додатково укомплектовані спеціальними брязкальцями, які видають різні звукові ефекти в процесі проводки.

Великі типи воблерів призначені для справжніх любителів троллінгу. У каталозі товарів магазину «У Кеса» https://ukesa.com.ua/voblery/ представлений великий асортимент всіляких моделей від різних виробників. Ці приманки відмінно «працюють» в парі з більш важкими снастями. Саме з їх допомогою можна з упевненістю розраховувати на піймання дійсного великого трофея.

Додати новий коментар

Вхід через Google