Ви є тут

Переїзд за кордон – поради від’їжджаючим

05.08.2017

Переїзд в іншу країну – це рішучий та відповідальний крок, який відкриває нові перспективи і можливості. Більш того, це одна з найбільших змін, які людина може зробити в своєму житті. Незвичні культурні традиції, інший уклад життя та нова робота за кордоном – все це дається нелегко: потрібні терпіння, стимул, впевненість і знання. Необхідно все грамотно спланувати і врахувати безліч нюансів, щоб випадково не захопити з собою старі проблеми на нове місце. Саме тому готуватися до переїзду потрібно заздалегідь. З чого почати?

8 практичних порад від’їжджаючим

1. Легальна робота за кордоном

Почати все спочатку набагато легше, якщо ви вже знаєте, де саме ви будете працювати. Якщо ваш переїзд пов'язаний з бізнесом, то вам пощастило і шукати нову роботу за кордоном вам не доведеться. Якщо ні – то розпочинати пошук потрібно якомога раніше. Майте на увазі, що знайти легальну роботу за кордоном можна тільки за допомогою фірми, яка спеціалізується на наданні українцям реальних можливостей для офіційного працевлаштування в іноземній країні. Тільки в такому випадку ви можете бути впевнені, що запропонована вакансія та обіцяна заробітна плата відповідають дійсності.

2. Пошук житла

Як тільки питання з роботою буде вирішено, слід почати шукати житло. Безумовно, краще орендувати квартиру або будинок недалеко від місця роботи. Це зекономить вам багато часу і грошей. Якщо у вас не виходить підібрати ідеальний варіант заздалегідь, то розгляньте можливість подобової оренди житла, принаймні на той період, поки ви будете шукати щось постійне.

3. Іноземна мова

Навіть якщо ви знайшли легальну роботу, яка не потребує знання іноземної мови, починати вчити її все одно потрібно. Це значно прискорить процес адаптації, полегшить спілкування з людьми та зробить життя в іншій країні набагато цікавішим.

4. Банківські рахунки

Перед від'їздом обов'язково обговоріть варіанти переказу грошей між країнами зі своїм банком або професійним фінансовим консультантом, який знається на банківській системі країни, в яку ви переїжджаєте. Відкрийте валютний рахунок, якщо можливо.

5. Навчальний заклад

Якщо ви переїжджаєте з дітьми, то заздалегідь визначте, де вони будуть навчатися. Звісно краще, коли навчальний заклад, ваша квартира та місце роботи розташовані в одному районі, тому перевірте, де знаходяться найближчі школи та ВНЗ, а також які спеціальності вони пропонують і скільки коштує навчання.

6. Домашній улюбленець

Взяти домашнього улюбленця з собою в нову країну – відповідальне рішення, яке вимагає ретельної підготовки. Перш за все, вам потрібно з’ясувати, чи дозволено тримати таких тварин, як ваша, в країні, куди ви прямуєте. Крім того, дізнайтеся про всі вимоги та витрати, пов’язані з перевезенням вашого улюбленця за кордон. Питання карантину та здоров’я тварини також грають важливу роль.

7. Перевезення речей за кордон

Перевезення особистих речей, побутової техніки та меблів в міжнародному сполученні – справа не з легких, тому починати шукати надійну мувінгову компанію потрібно одразу після того, як ви знайшли житло та роботу. Розгляньте декілька різних компаній та дізнайтеся їх ціни на перевезення речей, щоб обрати найбільш зручний і вигідний варіант.

8. Водійські права

Водійські права міжнародного зразка можуть значно полегшити вам життя в іншій країні, але будьте готові до того, що вам можливо доведеться пройти місцеву перевірку. В будь-якому випадку, ця процедура набагато легша, ніж процес отримання водійських прав за кордоном.

В цілому, коли справа стосується переїзду за кордон, треба готуватися дуже ретельно, продумувати всі можливі проблеми та різні ситуації, адже багато звичних для України речей абсолютно неможливі в іноземних країнах. Однак якщо ви проведете ефективну підготовчу роботу, то ваш переїзд гарантовано буде набагато простішим і більш приємним.

Додати новий коментар

Вхід через Google